Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 34 éves nő,158 cm és 79 kg...

34 éves nő,158 cm és 79 kg vagyok. Kb.60 kg-ra szeretnék fogyni (szoptatás abbahagyása után híztam el gyorsan (kb. fél év alatt 10 kg). Melyik diéta működik család mellett is, hogy ne kelljen drasztikusan mást ennem, mint a többiek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Talán tudok tanácsot adni, mert hasonló helyzetben vagyok, mint te (fogyás, szoptatás szempontjából). Nos azt biztos tudod, hogy szoptatás alatt nem javasolt semmilyen drasztikus fogyókúra, inkább fokozatosan, lassan próbálj fogyni, hogy a tejed is megmaradjon. Nem szabad csinálni bizonyos diétákat a szoptatás miatt (pl. 90 naposat), de olyat lehet, hogy nem eszel édességet, kevesebb szénhidrátot viszel be, igazából amiből a tej lesz, az fehérje, fontos, hogy abból eleget egyél. Lehetőleg csak vizet igyál. Ilyenekkel is lehet fogyni. Én most -10 kgnál vagyok. Csak fokozatosan csináld, türelemmel és akkor menni fog. Egyébként mit esznek a többiek? Hiszen mindenki mást eszik. Ebből nem derül ki, hogy milyen étrendet képzeltél el magadnak.
2009. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, bocsánat, félreolvastam az írásod. akkor te azért híztál meg, mert ugyanannyi kalóriát eszel, mint szoptatás alatt. Mindenképp kalóriacsökkentéssel kell fogynod. Kevesebb szénhidrát, zsír, cukor. Azt mondják, hogy a szoptatás kb. 500 kcal/nap. Legalább ennyivel kevesebbet kellene enned naponta legalább vagy ennyit le kell tornáznod. Írd le, hogy mit eszel most és abból ki fog derülni, hogy miért híztál ennyit.
2009. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gyors hízás volt.

Én a helyedben sportoláson törném a fejem, és elmennék egy kivizsgálásra is (pajzsmirigy gyanús).

Ha eddig nem szedtél jodidot, akkor főleg gyanús.

2009. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, egyértelműen azért híztam, mert nagyon sokat eszem. Sok szénhidrátot, kenyeret, krumplit, tésztát. Már nem szoptatok, így mehet a fogyókúra. Nálam nem csak a minőséggel, a mennyiséggel is gondok vannak.
2009. okt. 12. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!