Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a tablettát, rá 5 napra kiszakadt a gumi. Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Szedek fogamzásgátlót 4 hónapja. Múlt pénteken elfelejtettem bevenni a tablettát, csak másnap jutott eszembe, kicsúsztam a 12 órából, 17 óra lett belőle. Aznap bevettem a napi rendes adagot is, mint az előírásban.


A tájékoztató ugye azt írja, hogy egy hétig használjunk óvszert, ezt be is tartottuk, tegnap este (tehát az elfelejtett tabletta utáni 5. napon) azonban a gumi kiszakadt.


Ilyenkor mi a teendő? Tudom, hogy nem szabad esemény utánit bevenni. De nőgyógyászhoz elmenjek? Mennyi az esélye, hogy teherbe estem?


2011. jún. 2. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem szabad bevenni esemény utánit? :O
2011. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet bevenni mert a fogamzásgátló is hormon tartalmú. Én úgy tudom , hogy nem lehet. Szerintem egy kérdés a dokitól többet ér mint , hogy aggódj.
2011. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szabad bevenni. Orvoshoz pedig felesleges elmenni, mert mit tud vele kezdeni? Semmit. Nem mondom, hogy 0% az esély (mert ugye rendesen szedett tabinál sem az), de annyira kicsi, hogy felesleges rajta izgulnod.
2011. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vagy én szedek rohadt jó tablettát vagy nem tudom, de nekem ha egy tabletta kimarad, akkor semmi gáz nincs, vagy beveszem a két adfagot egyszerre, vagy hagyom, mer egy nap kimaradás esetén semmi sem történik. szerintem egyébként nem sok esélye van, h teherbe estél.
2011. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!