Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Néha fájnak a cicijeim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha fájnak a cicijeim, nagyon fáj az alhasam (ami nekem eddig sosem fájt), a derekam, és a fejem is. Pár szagra érzékeny lettem, és sokat vagyok rosszul! Elő fordulhat hogy babát várok? Vagy teljesen már problémám van?

Figyelt kérdés
Már közel 5éve vagyok együtt a párommal! Karácsonykor volt sz eljegyzés, és nem sokára az esküvő! Közel 4éve szedek fogamzásgátlót, és biológiából úgy tanultuk, hogy mensi előtt és után 5nappal nem lehet teherbe esni! A párommal ezen 5napon belül szeretkeztünk! Azóta olyan furcsán érzem magam!
2011. jún. 5. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Közel 4éve szedek fogamzásgátlót, és biológiából úgy tanultuk, hogy mensi előtt és után 5nappal nem lehet teherbe esni!"


4 éve szedsz fogamzásgátlót, akkor hogy jön ehhez az előtte-utána 5 nap?

Ha nem megfelelően szedted, akkor lehetsz terhes. Csinálj egy tesztet, az a legegyszerűbb.

2011. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
ha fogamzásgátlót szedsz, rendesen szeded és nem szedtél mellé antibiotikumot, nem volt hasmenés/hányásos betegséged, akkor nem lehetsz terhes elvileg. a tüneteid betegségre is utalhatnak. ha nagyon feszült vagy emiatt, vegyél egy tesztet. ha negatív (szerintem az lesz), akkor menj orvoshoz. lázad van?
2011. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt lázam, már nincs!egyáltalán nem vagyok feszült tőle.Mindennap bevettem a gyógyszert, de nem egy időben.
2011. jún. 5. 12:32
 4/7 napietus ***** válasza:
ha volt lázad, akkor ez betegség, de úgy tűnik, már múlóban :)
2011. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
okés:) amúgy csak azért kérdeztem meg,mert volt ismerősöm aki így esett teherbe,-csak hogy én a babára nem gondoltam eddig és folyamatosan szedtem a fogamzásgátlót. de a diploma osztó után amihez már nem kell sok:),szeretnénk babát:) szóval ha most lett volna,boldog lennék, csak aggódtam volna érte, hogy hátha a gyógyszer okozott volna neki valami károsodást!
2011. jún. 5. 12:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, a fogamzásgátlók ma már nem okoznak semmilyen rendellenességet a babánál.

A helyedben én csinálnék akkor is egy tesztet.

Lehet, hogy amíg beteg voltál, addig nem hatott a tabi, és most már terhes vagy.


A tüneteid alapján lehetsz terhes, a tabletta pedig nem véd 100%-ban, ha mindig ugyanabban az időben veszed be, akkor sem.

A mensi után 5 nap pedig eleve bukta, mert még tovább életben maradnak a spermiumok, és mire peteérésed van, még egészségesen ott várakoznak, tettre készen.


A mensi előtt 5 nap már valószínűbb, hogy elkerülöd a teherbeesést, de ez a módszer pont ezért nem biztonságos.


Tesztelj egyet, aztán lehet, hogy nagyon boldog leszel! :)

2011. jún. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! így már nyugodt vagyok!ha lesz babám ha nem!:)
2011. jún. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!