Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan állítsam le, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le, hogy ne célozgasson rá?

Figyelt kérdés
A párom felajánlotta, hogy kezdjek el fogamzásgátlót szedni. Én nem szeretném. Ezt közöltem is vele. Egy ideig úgy tűnt, "beletörődött", de most újra célozgat, hogy jobb lenne. Pedig megmondtam neki világosan, hogy nem szeretném, talán majd később. Mit mondhatnék még neki, hogy ne célozgasson rá?
2011. jún. 6. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmagyaráztad neki hogy miért, vagy jöttél azzal a csodás női logikus válasszal hogy "Csak"?
2011. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy miért. Ő meg azt mondta, megérti, de most újra kezdi...
2011. jún. 6. 20:20
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Magyarázd el neki jobban (Amúgy miért nem?:b Csak érdekel) és mondd meg neki hogy ha ezzel cseszeget büntiből nem lesz szex!
2011. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

> Én nem szeretném.

Ha szabad kérdeznem: miért?

2011. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretném gyógyszerekkel tömni magamat, meg félek a lehetséges mellékhatásaitól. Szóval egyenlőre nem szeretném.
2011. jún. 6. 20:26
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, elég közeli ismerősöm ilyenekkel "tömi" magát, semmit nem panaszkodott róla. De te tudod.
2011. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sokan szedik és semmi bajuk nincs tőle. De hallottam olyanról is, akin jelentkeztek mellékhatások.

De kérlek, ne próbáljatok rábeszélni. Csak segítséget szeretnék kérni, hogy megértse a párom.

2011. jún. 6. 20:45
 8/13 anonim ***** válasza:

"Pedig megmondtam neki világosan, hogy nem szeretném, talán majd később." -> itt a baj

Ha egy pasinak azt mondod (bármiről is legyen szó), hogy most nem, de majd később talán, akkor egyértelmű, hogy később újra elő fogja hozni a témát. Beszéld meg vele újra, és nyomatékosítsd, hogy majd Te szólsz, ha úgy érzed, hogy készen állsz rá. De ha egyáltalán nem áll szándékodban gyógyszert szedni, azt mondd neki, ne hitegesd.

2011. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban hitegetni. Viszont, ha azt mondom neki, hogy majd én szólok, ha szeretném, akkor is ezt fogja csinálni. Maximum egy hónapig bírja, hogy ne hozza fel a témát.
2011. jún. 6. 20:55
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

jól teszed, hogy nem szeded. ilyet is csak egy pasi képes erőltetni. nekik szerencséjük van az óvszerrel (amiért mondjuk hisztiznek is rendesen, holott ha tudnák, milyen a tabletta), nem okoz semmilyen fizikai változást.


én szedtem, és marha sok mellékhatása kijött rajtam. pl folyamatosan migrénem volt, elment az étvágyam, azóta nem tudok húst enni (pedig már régen abbahagytam, és sosem voltam és nem is akartam vega lenni!), plusz lett egy csomó a mellemben.


ha továbbra is felhozza, mondd neki azt, hogy: és te miért nem húzol gumit? esetleg azt, hogy : ha szeretsz, akkor nem akarod, hogy hormonokkal tömjem magam. ha szeretsz, akkor nem várod el, hogy fizikailag kárt okozzak magamnak.

2011. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!