Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindenképpen kell vérvétel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképpen kell vérvétel a fogamzásgátló feliratásához?

Figyelt kérdés
Még nemvoltam nögyógyásznál,mert rettenetesen félek a vérvételtöl-egyszerüen rosszul vagyok töle.Arra lennék kiváncsi,hogy nem-e tudnám ugy megoldani,hogy irjon nekem ki tabit,de nevegyen vért.Elöre is köszi a válaszokat. 17/L
2009. márc. 20. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Ne akard, a vérvétel szükséges.
2009. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen, mindenképpen kell vérvétel.
2009. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha a jövőben is szükséged lesz a májadra, akkor igen.
2009. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Most tartok a 3. levél végénél, visszamentem nőgyogyászomhoz, mert hát így volt megbeszélve..és elküldött vérvételre mivel nagymamámnak volt trombozisa, anyukámnak és nagynénimnek viszere volt. Megnézik hogy hajlamos vagyok-e én is erre. Ha a családodba már volt ilyen hasonló eset számíthatsz rá de ha nem szerintem akkor is menj el vérvételre. Az a biztos:) amugy én is irtozok a tűtől, vérvételtől de hát 2 perc az egész túl lehet élni:) mindenesetre tényleg jobb ha tudod mi a helyzet. Ezek után majd konzultálj az orvosoddal. :)
2009. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is be voltam tojva a tűtől. De genetikailga örökölt betegségeim miatt muszály rendszeresen megnézetni egy-két dolgot. És tulajdonképpen nem is olyan gáz. Fél perc alatt megvan, és nem is olyan fájdalmas. Csak nem kell odanézni, és közben jóra kell gondolni. :)
2009. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom mi rosszabb, egy szép nagy vérrög amint a tüdőd felé közetlít, vagy egy vérvétel. Ami mellesleg nem is fáj...

Te döntesz.

Vagy használjatok gumit és akkor nem kell vérvétel meg gyógyszer sem. Csak úgy meg nem az igazi a szex.

Na?


Nem olyan nagy dolog az a vérvétel, de tényleg. Milliószor vettek vért tőlem és nem haltam meg, most is itt írok neked! :)


25/f

2009. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én a a dokitól tartottam, nem a vérvételtől. Attól, hogy egy idegen pasi turkál bennem. Sokkal gázabb, mint a vérvétel, hidd el! Inkább 100 vérvétel, mint 1 nőgyógyászati vizsgálat :)

Egyébként csomó doki nem küld vérvételre. Sőt nekem egy online nődoki azt mondta, nem is lényeges a vérvétel. 1 dolog lenne fontos, mégpedig a trombózisra való hajlam megállapítása a vérből, amit meg egyik doki sem csináltat meg. Gondolom borsos az ára az OEPNEK :S Sokkal fontosabbak a feltett kérdések, amik az egészségi állapotra, családban előforduló betegségekre vonatkoznak. Ezen nagyon meglepődtem.

Amúgy elhittem neki, mivel nálam 5 abnormális érték volt a vérvizsgálati eredményemben és a dokim simán rámondta, no problem. Ezért megkérdeztem több online nődokit, hogy hogy is van ez? Mind azt mondta no problem, semmi baj sincs...Na erre tegyél pontot...

2009. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan nagy vagy, hogy vállalod a fogamzásgátló kockázatait, akkor a vérvételt is kell... Nem nagy ügy... Én inkább a vérvételt válaszottam, mint azt a borzasztó fájdalmat, ami a gyógyszer előtt volt... Még csak két hónapja szedem, és minden tökéletes eddig, mellesleg a szex sem elhanyagolható élmény.

17/L

2009. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a vérvétel arra is jó, hogy lássa milyen fajta tabletta lesz jó neked, meg mikor már szeded és esetleg megint lesz vérvétel akkor látható mit csinál veled a gyógyszer.

Menj el, engem nem küldött egyszer sem, csak vaktában írogatott fel mikor milyen gyógyszert mikor mondtam, hogy nagyon nem jó. Sehogy se találta el, úgyhogy eljutottam addig, hogy abbahagytam a fenébe rajtam ne kísérletezzen.

Ha legközelebb íratok csak olyannal, aki kifejezetten kéri, hogy menjek el, mert anélkül nem ír fel.

2009. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek vérvételre menni,de néha muszály. Inkább most mentem el, mint hogy később az intenzíven találjam magam mert nem vették időben észre ,hogy hajlamos vagyok rá..Ráadásul kétszer is kellett mennem, igaz először nem a tabi miatt hanem mert beteg voltam, de akkor is rendesen lecsapoltak és következő hétfőn megint mentem. És már nem is olyan nagyon kellemetlen mint korábban,csak beszúrják és magától leszívja a vért. 18/L
2009. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!