Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszer sem 100%-os védelem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer sem 100%-os védelem. Beleestünk abba a picike százalékba, amikor nem véd?! Ötletek?

Figyelt kérdés

Óvszerrel védekezünk,sosem volt vele baj,semmi szakadás,lecsúszás.Most mégis késik a menzeszem,több mint 1 hete.Kívánós vagyok,de ezen kívül semmi más,teljesen jól érzem magam.Nem hiszem,hogy teherbe estem volna,ugyan is tényleg semmi baj sem volt a gumival,utána ellenőrizni szoktunk egyből.Vagy csak az év végi stressz?

Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat! L/18


2011. jún. 12. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bisztonság kedvéért vegyetek egy terhességi tesztet.
2011. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj azért egy tesztet, lehet hogy csak az idegesség miatt késik, de ha azon is stresszelsz hogy vajon terhes vagy-e akkor főleg késni fog.
2011. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

az 1% sztem az, hogy jól használod de kiszakad:)


szóval tutira nem... nyugi

de veszel 1 tesztet és megnyugodhatsz.

ha esetleg mégis becsúszott a baba, akkor meg nem az óvszer miatt volt, hanem vmit nem vettetek észre pl spermás kézzel ujjazott stb..


amúgy sztem csak stresszelsz:)

én BIZTOSra mondom h nincs semmi baj.

2011. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A második 14:52-es válaszolót kivéve,mindenkinek köszönöm! (:
2011. jún. 12. 14:54
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
csinálj még párat a családi pótlékér
2011. jún. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem szakadt ki, akkor NEM eshetsz teherbe. Azért nincs tökéletes védelem, mert akkor úgy beperelnék őket, mint a szél.


Ezért kell ráírni azt, hogy csak 99%-os védelem, de megfelelő használat mellett minden okés. Megfelelő használat, hogy nem szakítod ki :)

2011. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! (:


..te 50%-os,ne írogass már,ha nem tudsz értelmesen megnyilvánulni!Köszi.

2011. jún. 12. 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
akkor eléggé fel voltál izgulva ha kiszakadt, mármint ha jó minőségű gumi volt, ha meg valami szar akkor meg az az 1% mindjárt 50-re emelkedik:) tavaly erdélybe vettünk haverokkal valami noname kotont, csak vizibombát akartunk csinálni belőle(olcsóbb volt mind a lufi) egy csomag, azaz 3db 1 lei-be azaz kb. 65Ft attól szétszakadt hogy ráhúztuk a kb 5cm keruletű csapra, de legalább 1 megmaradt.
2011. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jézusom,akkor nagyon jó lehetett,tényleg! :D
2011. jún. 12. 15:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is késik már négy napja, mi is gumit használunk. Idén érettségizek, ezért sokat stresszelek, plusz még félek is attól, hogy hátha terhes leszek. Ha keddig nem jön meg megyek tesztért... Nekem sincs különösebb tünetem, csak néhány napig annyi volt, hogy vizelési inger aztán semmi, vagy kevés, meg kicsit érzékeny a mellem, de lehet eddig is ilyen volt, csak most észrevettem.
2011. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!