Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jól csináltam? Mik lehetnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól csináltam? Mik lehetnek a mellékhatások?

Figyelt kérdés

Yasminelle-t szedek és mindig kedden reggel (4.nap) jön meg, viszont hétfőre szerettem volna áttenni, így a 8. nap helyett a 7. napon (gyógyszermentes napok) kezdtem el az újabb levelet!


A kérdés az h aki csinált már ilyet, h csak egy nappal hozta előre a vérzést, az tapasztalt-e vmi mellékhatást?


am a 4 levélnél csináltam ezt...


előre is köszönöm


2011. okt. 8. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is csináltam már ilyet és semmi bajom nem lett.
2011. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen csináltam ilyet(5 hónapja szedem, és kb 3 alkalommla fordult elő), és ezt tapasztaltam, hogy következő levél utolsó 2-3 szem tablettájánál enyhén kezdtem, aztán még ehhez jött a 4. napon a megvonásos....Nem biztos , hogy emiatt volt, de nekem van egy ilyen gyanúm, mivel most, hogy mindent betartottam, nem pecsételtem, és vérznésnek semmi előjele(ami kicsit aggasztó, de elvileg holnapra megjön).Valószínűleg semmi bajod nem lesz, de az általam leírt dolog előfordulhat. Szerintem próbáld ki, lehet, hogy semmi kellemetlenséged nem származik ebből..csak ne csinálj belőle rendszert, ahogy én.
2011. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*azt tapasztaltam

*enyhén vérezni kezdtem

2011. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez benne van a betegtájékoztatóban, olvasd el. Egyébként nem lesz tőle semmi bajod.
2011. okt. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!


elolvastam a tájékoztatót, ezért is ink a tapasztalatokra voltam kíváncsi a mellékhatások terén...a tájékoztató erre nem tér ki...(csak h ha 3 napnál rövidebb tabiszünetet tartunk előfordulhat...ez és ez...)

2011. okt. 9. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!