Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gestomix20 milyen mellékhatáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gestomix20 milyen mellékhatások jelentkeztek Nálatok?

Figyelt kérdés
Sosem szedtem még fogamzásgátló tablettát 28 éves vagyok, eddig a védekezést más módszerrel oldottuk meg, sikeresen! De most szeretném elkezdeni a gyógyszer szedését, és igazából félek egy kicsit!! :( Tapasztalatokra volna szükségem a gyógyszer szedését illetően, az esetleges mellékhatásokkal kapcsolatban, különösen a vérzés, pecsételő vérzés , illetve a hízás gyakoriságára vonatkozóan! A segítségeteket előre is nagyon köszönöm!!!
2011. okt. 24. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is most fogok ilyet elkezdeni szedni. Már felírta az orvos, ki is váltottam, de nem mertem a véreredmény nélkül elkezdeni... De mivel a doki így 'látatlanban' is azt mondta, nem lesz gond, ha szedem, gondolom, nem egy nagy hormontartalmú és veszélyes gyógyszerről lehet szó. :)

Én főleg olyanokat olvastam, hogy a mellméret növekedett, hízásról nemigazán írtak ezzel kapcsolatban (vagy én nem találtam).

2011. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

16 vagyok,4hónapja szedem ugyanezt a gyógyszert.:)

Mellékhatás annyi,hogy jobban nőnek a melleim,hízásra hajlamos vagyok,de a gyógyszer elvette az étvágyam,szóval nem híztam miatta. Havim sokkal rendszeresebb lett,pecsételő vérzés még nem jelentkezett.:)

nem kell ráparázni,nem vészes,csak oda kell figyelni,hogy mindig időben vedd be :)

2011. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én is ezt szedem , mellékhatásként annyi , h nőttek a melleim és 1-2 hónapig a tabletta szedési napokon volt barna"folyásom", de már az is elmult :) rem. tudtam segíteni

2011. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!