Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan itt aki megszakitáss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt aki megszakitással védekezik, és beválik neki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 11:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
anyukádnak nem vált de ×Đ
2011. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
anyukamnak nem is lehetett gyereke, ugyh műtétekre kellett járnia.. de ez nem tudom h h jön ide..
2011. jún. 30. 13:50
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem két évig bevált. Nem figyeltem a napokat, mert össze-vissza jött meg, így nem is lehetett volna kiszámolni.
2011. jún. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A félreértések elkerülése végett a 2 év azért két év, mert addig tartott a kapcsolatunk. 2 év után sem lettem terhes.
2011. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én fél év után terhes lettem a jó kis megszakításos védekezés mellett.Igazából 1 spermium kell a kisbabához és az előváladékban is vannak spermák.Szóval ha nyugodtan akarsz aludni és szexelni ,szerintem válasz valami sokkal biztosabb módszert.
2011. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
2x fordult elő, terméketlen időszakban..
2011. jún. 30. 17:21
 17/23 anonim ***** válasza:

azért írtam, hogy anyukádnak se jött be, mert látom milyen intelligens vagy, hogy a megszakításos módszert védekezésnek hívod, ráadásul a többiek adják a lovat alád


gratulálok


megérdemelnél egy porontyot

2011. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
és nem gondolod, h azért választom ezt, mert nem volt más? tablettát nem szedhetek.. de beszólni könnyebb, igen..
2011. jún. 30. 20:16
 19/23 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy nem szedhetsz tablettát. De az baromság, hogy egy fiúnak nem megy óvszerben. A barátom SOHA életében nem csinálta óvszerben, mert az előző barátnője is gyógyszer szedett, és én is. Aztán volt, hogy más gyógyszer miatt kellett kiegészítő védekezés, és megmondtam neki, hogy óvszerben kell csinálnunk. Megpróbáltuk, persze nem ment, lelankadt neki, "nyafogott", hogy így nem jó stb. Mondom jó, akkor 10 napig nem szexelünk, amíg szedem a másik gyógyszert. 5 napig bírta ki, utána nekem esett, és gyorsabban elment óvszerben, mint anélkül...

Szóval ez csak a fiúk dumája, hogy nem tudnak óvszerben. Akár fizikai kontaktus nélkül is el lehet élvezni, nem véletlenül van éjszakai merevedés, meg magömlés. Ezek is mutatják, hogy az egész agyban dől el. Így az óvszer sem lehet akadály, ha valaki igazán akarja a dolgot.

A megszakítás nem védekezés, egyetlen kósza spermium az előváladékban elég a megtermékenyítéshez és ovulálni meg bármikor ovulálhat egy nő, pl. orgazmus hatására, így a "termékeny" időszak fogalom se nagyon helytálló.

Ha nem szeretnétek gyereket, akkor inkább óvszerrel védekezzetek. Meglátod, hogy ha már egy hónapon át nem szexeltetek emiatt, akkor nem fog tudni ellenállni a párod.

2011. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
igazság szerint, huszonévesen nekem se a legokésabb dolog az óvszer..
2011. júl. 2. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!