Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha vki megszakitással "...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki megszakitással " védekezik ", akkor azt mondjátok, h 0 az esélye a terhességnek, ha meg vki bevesz 1 72 órásat, akkor már adtok esélyt neki. ez h lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 23:39
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
mármint, h értitek, h ebben semmi összefüggés nincs? :DD
2010. jún. 26. 23:39
 2/36 anonim ***** válasza:
55%

A tablettából lesz a gyerek.

Mint ahogy abból lesz a kannás bor is! :)

2010. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
62%
ha megszakítással védekezik, akkor 50-50, hogy terhes lesz az előváladéktól, a 72 órás meg 99%-ban hat, nekem van ismerősöm, akinél nem hatott. most akkor mi is a kérdés?
2010. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
55%

A tablettából lesz a gyerek.

Mint ahogy abból lesz a kannás bor is! :)

2010. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

ugy értem, h ha vki megszakitással védekezik, tehát nem védekezik, és nem veszi be a tabit, akkor azt irják egyesek, h 0 az esély a terhességre..


ha meg vki felelősségteljes, és beveszi a tablettát, akkor ugye lényegesen csökken a terhesség esélye, ennek ellenére mégis azt irják itt egyesek, h még nem szabad megnyugodnia.. ellentétben azzal, h azzal nyugtatják, ha nem védekezik, h nem lehet terhes.. na.. ez titeket nem idegesit?

2010. jún. 26. 23:42
 6/36 anonim ***** válasza:
74%
Én egyszer a megszakításos módszerrel már megjártam, senkinek se ajánlom,ha csak nem akarsz egy babyt:)
2010. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
kérdező te hol hallottál ilyen eszement marhságokat? még itt gyíkon se írnak ilyeneket, pedig a válaszolók 90%-a 14 és alatti vagy fogyatékos, a maradék 10% meg én vagyok
2010. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

az a kovi volt.. nem kövi :))


jaja, megmondhatnád itt egyeseknek, h nem biztonsagos.. nekem nem hiszik el.. már szinte én vok a hülye, h védekezésre költöm a pénzt, meg " mérgezem " magam. :S

2010. jún. 26. 23:46
 9/36 A kérdező kommentje:
pedig itt irták.. várj, linkelek..
2010. jún. 26. 23:47
 10/36 anonim ***** válasza:

Bocs,de én most egyre sem emlékszem,ahol azt írták volna,hogy megszakítással 0% lenne az esély a teherbe esésre.Sőt!Már szinte szájbarágósan le van írva napi 5000-szer,hogy a megszakítás nem védekezés!Komolyan,szerintem ez a mondat szerepel ezen az oldalon a legtöbbször.

Ezután is ajánlgatni szokták a 72 órásat!A 72 órásnál is megvan az esély a terhességre,mint ahogy minden nemi aktus esetében fennáll.

2010. jún. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!