Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki naptármódsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki naptármódszerrel és megszakitással védekezik? és nem lett terhes? és nem tini, aki csak a gumit meg a tablettát ismeri.

Figyelt kérdés
terméketlen időszakban voltam együtt a barátommal, és egy hét múlva meg kell, h jöjjön.. akartunk használni pharmatexet, ott is volt a táskámban, de totál elvesztettük a fejünket.. kétszer is :(
2011. júl. 12. 01:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ha meg is szakítottátok + terméketlen időszak, akkor nincs rá sok sansz h baba lesz.
2011. júl. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálok! A gumi és a tabletta biztosabb a naptárnál és a megszakításnál!
2011. júl. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
jó, gratulálj, a gumit a barátom nem birja, a tablettát meg én. köszi első :)
2011. júl. 12. 01:27
 4/26 anonim ***** válasza:
a tablettán és a gumin kívül hatezer más védekezési módszer van
2011. júl. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
és mi az a hatezer? meséld már el.. spirál? nem szült nőknek NEM teszik fel, pesszárium lehetetlen, azt se birom elviselni, ha nőgyógyász vizsgál meg, mert annyira fáj, köttessem el magam? nos, lehet h akarok majd gyereket.. szóval? mi marad?
2011. júl. 12. 02:01
 6/26 A kérdező kommentje:
hormont nem szedhetek..
2011. júl. 12. 02:01
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem bírja gumit xD ezen szakadtam :D (már bocccs)
2011. júl. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

*a

Amúgy te már kiírtad ezt a kérdést, ha a nődokid nem tud ajánlani semmit, szted mi majd fogunk tudni??! :D jajj ne fársssz mááár!!

2011. júl. 12. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

én teherbeestem az említett módszerekkel. valóban nem túl jó védekezési forma, amit alkalmaztok, de sokan csak akkor veszik ezt komolyan, ha már megtörtént a "baj", ami mondjuk esetemben nem is volt akkora baj, mert boldogan váltam anyává, imádom a lányom.

mondjuk azóta is gond a védekezés, mert többé nem bízom a megszakítás+naptár módszerében, és szintén gumi és tablettaellenes vagyok. dehát te magad is említetted a megfelelő alternetívát: pharmatex. bár önmagában állítólag nem elég biztonságos, azért megszakítás+naptár módszerével már egész jó. ha volt is nálad, és mégsem alkalmaztad, kissé azért jogos mások szemrehányása. bár aki azt állítja, hogy még sosem vállalt kockázatot védekezés terén, az vagy túl fiatal, vagy hazudik :)

2011. júl. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

A naptármódszer semmit nem ér. Én hőmérőzök (tehát pontosan látom, hogy mikor van peteérés, nem pedig egy átlagadat alapján betippelem) + megszakítás. De mi félig benne vagunk a babaprojektben, csak a nyaralás miatt napoltuk el egy kicsit, szóval nem lenne gond, ha esetleg összejönne a baba.


25/N

2011. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!