Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz és korhatár?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz és korhatár?

Figyelt kérdés
Abortuszt hány éves kortól lehet? Illetve hány évesen döntheted el egyedül (szülő nélkül(hivatalosan))?
2011. júl. 2. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs korhatárhoz kötve, az abortuszt minden korban elvégzik, de szülői/gyámi beleegyezés kell 18 éves kor alatt.
2011. júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nincs, mert 18 alatt végzik a legtöbbet sajnos
2011. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Pont ma néztem a Juno-t a tv-ben xd. Fúrcsáltam is, hogy teljesen egyedül bemegy, szülő nélkül..már a papírt a kezébe nyomták, hogy töltse ki stb.. Pont ez jutott az eszembe, hogy nem kell oda szülő? Érdekes volt :)..
2011. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve. Csak 18 év alatt szülő is kell hozzá, mint bármely más fontos dologhoz. Egyedül csak 18 év felett lehet, de azt hiszem, nem biztos, hogy 16 éven felül, ha férjnél vagy. Vagy valami ilyesmi. Nem tudom pontosan ez hogy van.
2011. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is néztem, már láttam néhányszor, és ajánlom mindenkinek azt a filmet! Elgondolkoztató! A papírt odaadják a kiskorúnak is, de gyámi aláírás, és jelenlét kell ahhoz,h elfogadják.(így tudom) Szóval csalni nem lehet, főleg,h menni kell védőnőhöz is kétszer, meg hasonlók...
2011. júl. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én is a Juno miatt kérdeztem, de leginkább magam miatt. vannak olyan dolgok mint pl pszichológus aminél úgy van hogy 16 fölött nemkötelező szólnod szüleidnek,csak ajánlott, 16 alatt meg muszály. lehet külföldön az abortusz is így működik, nem tudom.
2011. júl. 2. 16:34
 7/12 anonim ***** válasza:
16 év felett ha férjhez megy az ember, akkor nagykorúvá válik, tehát nem kell szülői papír.
2011. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
és, ha én például 17 vagyok lassan édesapámmal és édesanyámmal élek, ilyenkor elég ha csak egy szülőm tudna róla (édesanyám)?
2011. júl. 2. 16:36
 9/12 Argloss ***** válasza:
Elég. Bár érdemesebb óvszert vagy fogamzásgátlót használni. Az abortusz semmilyen korban nem tesz jót az embernek...
2011. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,hogy jó hatással a szervezetre. De egyébként milyen rövid és hosszú távú káros hatással lehetnek rámnézve?
2011. júl. 2. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!