Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátlót szedek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátlót szedek. Ma kellett volna elkezdeni a 2. levelet szedni, de nem tudom csak hétfön beszerezni, igy 2napig nem tudom beszedni. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt olvastam. Terhes lehetek, ha a mult héten együtt voltam a barátommal? és hogy kezdjem el szedni?
2011. júl. 9. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Amint megszerezted a csomagot, folytasd a szedést, mintha semmi sem történt volna. Persze így az első pár napban használjatok valami kiegészítő védekezést (óvszer). Ha a 7 napos szünetben, vagy az előtt voltál együtt a barátoddal, biztosan nem vagy terhes, ugyanis ez a 7 napban is védettséget ad. De most így egy pár napig azért vigyázzatok (a fent leírt módon).
2011. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a 7 napos szünetben szexeltetek, akkor bizony előfordulhat terhesség, mivel nem kezded el időben az újat. De elég kicsi az esélye.
2011. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a kimaradt 2szemet bevegyem??
2011. júl. 10. 14:53
 4/6 anonim ***** válasza:
NE
2011. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az 1. vagy a 3. szemet vegyem be??
2011. júl. 11. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
az elsötöl kezdjed ,tolodik két napot pl.ha eddig penteken fogyott el az utolso szem most vasárnap fog.
2011. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!