Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 9-11 hetes terhességet már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9-11 hetes terhességet már egész biztosan kimutat a terhességi teszt? Ilyenkor már látszódhat a terhesség?

Figyelt kérdés
2 nappal a menstruációm után voltam együtt egy fiúval, védekeztünk, de valamiért féltem, hogy baj történt. A következő ciklusom késett,igaz, mindig késik, de féltem, ezért 5 napnyi késés után csináltam tesztet, ami negatív lett. Az aktus óta nagyjából 1 hónap telt el akkor. Másnap megjött. A következő ciklusom már 1 hetet késett, de akkor is megjött. Ám az 5. napon már szinte semmi sem jött, nekem pedig mindig 6-7 napig tart. És van egy ismerősöm, aki végig rendesen menstruált a terhessége alatt, ezért félek.
2011. júl. 10. 23:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Nem csináltam már tesztet, hanem felhívtam a nőgyógyászt, és hál' Istennek még aznapra kaptam időpontot. Csinált ultrahangot, nem vagyok terhes. Elég lett volna a teszt, mert tényleg nem volt szinte semmi esélye, hogy terhes legyek, hiszen védekeztünk, de nem tudtam megnyugodni a vizsgálat nélkül, úgy éreztem, furcsán viselkedik a testem. Nyilván már be is képzeltem.
2011. júl. 12. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!