Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle hatékonysága?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle hatékonysága?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos a következő történt: menzeszem utáni első nap szeretkeztünk a párommal. Óvszerrel illetve a "kihúzós módszerrel" védekeztünk. Mielőtt elélvezett kihúzta de ekkor vettük észre h el volt szakadva az óvszer. Így tehát maximum előváladék kerülhetett a szervezetembe. Másfél óra múlva bevettem az Escapelle nevű esemény utáni tablettát. Mellékhatásaim nincsenek, de kicsit izgulok, mert fórumokon olyan tapasztalatokat olvastam, ahol nem volt mellékhatás de terhesek lettek. Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 18. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem voltál termékeny időszakban + nem élvezett beléd + nagyon hamar bevetted = kizárt, hogy teherbe ess!
2011. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én kétszer vettem be Escapelle-t és a második már nem hatott sajnos és nálunk is kiszakad a gumi
2011. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem nem lesz baj, csak aggódok mert mindenhol a spontán peteérésről és az előváladékban lévő spermákról lehet olvasni. Meg ugye az esemény utáni csak 84%-ban hatásos.

2011. júl. 19. 05:49
 4/9 anonim válasza:
ezeknél minél hamarabb veszed be annál hatásosabb... ha mégis teherbe estél akkor sztem min az új Megváltóval vagy várandós :)
2011. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
XD A párom is pont ezzel próbál felvidítani, miután elolvasok vmilyen "rémhírt".
2011. júl. 25. 06:17
 6/9 anonim válasza:
Biztos nem vagy terhes! Illetve...nagyon kicsi az esélye. Én 1x vettem be (másnap) és hatott!
2011. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az h utána 5 nappal pecsételős/barna folyásom lett ami már véres és darabos (huh de undi, bocsi mindenkinek ^^;) jót jelent? Ez a beágyazódás miatt van vagy mert a hatott a gyógyszer és le is választotta a menzesz után frissen regenerálódott nyálkahártyámat?
2011. júl. 25. 11:30
 8/9 anonim válasza:

(a megváltós)

na ez jó kérdés én is használtam már de velem ez nem forult elő... nos terhes most már tuti hogy nem vagy de azért szerintem nézz el a dokihoz hogy minden okés e :) ez a tabi rengeteg hormont tartalmaz és kicsit összezavarja a dolgokat ott lent... nem lehet hogy menzesz csak kicsit erősebben? mert a rendszert nekem is jól felborította anno... köbö 1,5hónap alatt 3x jött meg de ez helyreáll... már nekem is újra majdhogynem naprapontos :)

2011. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenképp el szeretnék menni dokihoz, szerencsére jófej, csak a városban ahol élek sajna 2 hét a legközelebbi időpont. :\ Menzesz szerű volt (véres a legerősebb napon, de végig darabos)csak enyhébb, ezért parázok h lehet h a beágyazódás miatt volt. :\
2011. júl. 27. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!