Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lessz ha a menstruacio...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lessz ha a menstruacio elott kezdem el szedni a bogyot?

Figyelt kérdés
Akkor nem fog megjonni mig el nem fogyik a bogyo?? Mert most kene megjojjon a napokban, de tegnap elkezdtem szedni a bogyot, mert szombatig nagyon nem hianyozna h megjonne, mert szombaton lessz a nagy nap!
2011. okt. 12. 07:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tom te milyen bogyóra gondolsz,de ha fogamzás gátlóra akkor elég buta vagy,hogy nem tartod be az orvos utasítását!Nem véletlenül kell a menstruáció első napjától kezdeni a szedését!!!Majd ezzel azt éred el,hogy össze vissza fog megjönni,vagy egyáltalán nem.Elhiszem,hogy fontos neked a nagy nap de ne játsz ezzel.Bár ha elkezdted már szedni tök mindegy!!!
2011. okt. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak annyi, hogy az elsö hónapban nem igazán véd, másrészt ettöl még ugyanúgy megjön a mostani menzeszed - mert a fog. gátló csak a KÖVETKEZÖ ciklusban tud szabályozni. Viszont az könnyen lehetséges, hogy mivel már most is bezavar, ezért nem múlik el a szokásos 4-5 nap után, hanem akár több hétig is vérezgetsz.

NEM véletlen van leirva, hogy hogy kell szedni, ezzel csak magadnak teszel rosszat.

De ha most hirtelen mégis abbahagyod, akkor még többet rontasz a helyzeten - most már mindegy.

2011. okt. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem véd, és lehet, hogy összevissza fogsz vérezni. Gratulálok...legalább előbb kérdeznél, aztán cselekednél.

Fel lehetne fogni, hogy a tabi nem egy cukorka, amit összevissza lehet szedni, hogy kényedre kedvedre tologathasd vele a vérzésed...

2011. okt. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ahogy az előzők is írták.

jól bekavartál a szervezetednek.

2011. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem az, hogy megtanulsz helyesen írni...
2011. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogyik.... Szánalmas hogy ezt a nyelvet használod!
2011. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha-ha, k.rva okosnak erzed magad, nem vagyok magyar, ahhoz kepest eleg jol beszelek es irok, szerintem, es nem magyar a billentyuzetem sem.
2011. okt. 13. 22:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen! K*rva okosnak érzem magam:)kár hogy te ezt nem érezheted. A fogyik szót meg nem a nem magyar klaviatúrád miatt rontottad el, ;D mivel nem kell ékezet:)

putain!

2011. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!