Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az én számomra gyenge a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az én számomra gyenge a fogamzásgátlom az olyan mintha nem is szedném. Nem is véd semmit?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erről inkább a dokidat kellene megkérdezni!
2008. febr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fejti ki a hatását akkor igen, olyan mintha nem szednéd. De ezt honnan tudod?

Egyeztess a dokiddal és kérj egy hormonszintviszgálatot.

2008. febr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Onnan tudom h a mensim elött barna vérzésem volt és elmentem dokihoz aki azt mondta h ez áttöréses vérzés volt és felírt egy fokkal erőssebb tabit. csak félek h a múlt honapban teherbe eshettem (akkor még a "gyengét" szedtem)
2008. febr. 29. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem mindenkinek ugyanúgy reagál a szervezete a különféle tabikra, ezért is van belőle annyi fajta. Általában ha pecsételő vérzésed van menszi előtt, azt jelenti, hogy neked nem megfelelő ez a bogyó, mivel nem a várt hatást fejti ki, azaz nem a levél beszedése után jön meg rendszeresen. Ez nem jelenti azt hogy gyenge vagy nem védett, csak nem jó neked. Egyébként ha betartottad az előírt időszakot, amíg nem véd és csak utánna szeretkeztetek "szabadon" valamint megjött rendesen és nem csak barnázás volt, akkor nem hinném hogy terhes vagy. De ha nagyon nem hagy nyugodni, vegyél egy tesztet.
2008. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!