Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyit csúszhat normálisan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit csúszhat normálisan a menstruáció kezdete tablettával?

Figyelt kérdés

2 éve szedek fogamzásgátló tablettát, és eddig szinte percre pontosan ugyanakkor jött meg minden hónapban. Most azonban kb. 10 órája késik. Ez normális? Ebben a fél évben még nem hagytam ki egy tabit sem. Nagyon aggódok hogy lehetek-e terhes...


19/L


2011. júl. 25. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
te jol vagy??? normalis h nem jön percre pontosan..
2011. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te most komolyan 10 óra miatt hisztizel?

Akkor kell aggódni, ha egész szünetben nem jön meg.

2011. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha neked is két éve mindig szinte percre pontosan ugyanakkor jönne meg nem ijednél meg? Nagyon nem kéne most egy kisbaba.
2011. júl. 25. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
te beteg vagy komolyan...én mondjuk nem számolom sosem percre pontosan inkább maradok a napnál de volt hogy 1 nappal később jött meg és nem estem pánikba,ha nem hagytál ki egyet sem akkor meg duplán felesleges aggódnod
2011. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is kb 2 éve szedi a tabit, és néha előfordul, hogy 1-2 napot késik neki ahhoz képest, amit megszokott. No para, ha addig nem jön meg ,amikor már a következő havit kellene szedni, akkor lehet gáz.
2011. júl. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. 4 napot késett, (ami gyógyszer mellett szerintem egyáltalán nem normális ... :/) de hál'istennek megjött.
2011. júl. 31. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!