Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A megszakításos védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megszakításos védekezés mennyire biztonságos; teherbe lehet esni az előváladéktól?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 02:51
1 2
 12/15 anonim ***** válasza:
Teherbe lehet esni az előváladéktól...Én lassan 4 éve vagyok együtt a barátnőmmel és még nincs gyerekem :D
2011. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy év alatt 100 nőből ezzel a módszerrel 40 esik teherbe. (védekezés nélkül 80).

Hát baromi biztonságos, tényleg. Használjad csak, ha akarod, aztán meg menjél kapartatni. Mert ugye ált. akinek ilyen sok esze van, az nem tartja meg...

2011. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl jóhiszemű vagyok, én mindig próbálom elhinni, hogy mindenki úgy próbál védekezni h a terhesség esélye 0hoz közelítsen. És akkor itt vannak ilyen emberek (v gyerekek nem tudom), h ,,jaj de hát nem 100% h teherbe esik akkor jó lesz". Legyen már ennyi eszed, ha 10%esély is ott van h terhes lehetsz, az neked jó? Ha már téged ennyire nem érdekel h összejön ez a baba v nem legalább azokra gondolj már akiknek tönkreteszed az életét.
2011. júl. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én is így voltam a barátommal,hogy meg szakítással védekeztünk,nem ment belém!Esélyes hogy terhes vagyok?
2013. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!