Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lenne a megfelelő módszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megfelelő módszer?

Figyelt kérdés

Eddig óvszert, és tablettát használtunk.

De, nem szeretem ha a pasim óvszert használ, mert az egy kicsit fura, tudjátok, nem az igazi. A fogamzásgátlónál szerintem nagyobb az esély, hogy véletlen teherbe esek mint az óvszernél, meg számomra az se nagyon jön be. És ott vannak a mellékhatásai is.

Olyan fogamzásgátló módszer kellene, amit úgy használhatnék, hogy biztos, hogy nem leszek terhes, de tényleg holtbiztos. De ha később gyermeket akarnék, akkor lehetne, és ha utána megint védekezni szeretnék akkor aktiválnám/visszaraknám/használnám újra ez a dolgot/módszert.

Szóval valamit, ami nem külső, és nincsenek káros mellékhatásai. Jah, és a kirántásos módszert ne hangoztassuk, köszi.

L/19


2011. júl. 27. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:

én a pharmatexet ajánlanám (hormonmentes, és eléggé jó tapasztalataim szerint) de mondjuk hallotam már olyanról, hogy attól valaki teherbe esett... mi úgy szoktuk csinálni, hogy nem élvez belém, vagy ha mégis, akkor eseményutáni tabi.

de én nem tudok iylen holtbiztos módszerről

2011. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim válasza:
47%
Biztos módszer NINCS.
2011. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:

Pesszárium spermiciddel, elvileg az a 3. leghatékonyabb. De én inkább maradok a tablettánál egyenlőre. De ha megnézel egy statisztikát máris láthatod h nem a tabletta mellett jóval kisebb az esély teherbe esni mint óvszernél.


22N

2011. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:

És a spirál? Sokan ellenzik mert "megöli" a gyermeket.

Egy embrió nem ember, csak ébrény vagy csíra. Ugye sok megtermékenyített petesejt elabortál magától és az mégse nevezhető emberhalálnak....Ameddig az embriónak nincs velőcsöve, nincs idegrendszere, tehát agya se, nem ember, tehát az elpusztítása nem gyilkosság. Egy tölgyfa makkját , vagy egy ebihalat se hívunk tölgynek, vagy békának.


Volt aki azt mondta, hogy fagyasszuk le a férj spermáját, és utána nála kell ügyködni.. Utána csak ha gyereket akarsz akkor kell elővenni a spermát.

De ezt szerintem csak akkor ha a férfi tényleg benne van, mert ha szétválik a házaspár.. szóval, csak házasoknál.. de.. úgy is eléggé brutális módszer. Nem?

2011. júl. 28. 12:41
 5/68 anonim ***** válasza:
Az utolsó kommented nemigen értem h mihez írtad.
2011. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:

Egen, én se értem a spermafagyasztást, hogy hogy jön ide. Vsz sehogy.


Amúgy ugyanebben a dilemmában vagyok én is, nekem se kényelmes, ha gumival csináljuk, a tablettától meg minden bajom van... de marad a tabletta, mert 1: spontaneitást tesz lehetővé, folyamatosan véd, 2: nem kényelmetlen akció közben, 3: legnagyobb hatásfokú mód. Ugyan minden nap figyelnem kell rá, de ennyit még megér, a mellékhatásokkal meg így jártam:S Jobb nincs, ezt kell elfogadni. Olyan, mint a magyar politika, nincs jó választás:P 21N

2011. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 Big Boss ***** válasza:
Mond neki, h tegye a fenekedbe....
2011. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 bromkrezol ***** válasza:
Próbáljátok meg azt, hogy visszatartja az ejakulációt. Eleinte hülyeségnek tűnik ez a régi indiai "trükk", és kell hozzá kis kitartás és kontroll. A jó öreg Osho is írt erről a témáról (Tantra) egy könyvet, ez inkább elvi, mint gyakorlati. Lehet gyakorolni kézzel, vagy orálisan is, hogy lássátok, nincs-e idő előtti "anyag", és ha begyakoroljátok, teljesen biztonságos.
2011. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
a spirál sehogyse ajanlatos.. ártalmasabb mint a tabi.. amugy a tabi mellett nincs olyan h " véletlenül terhes leszel ". az a legbiztosabb módszer!!!!
2011. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
bromkezol! ez mennyire biztonsagos? te csak ezt hasznalod??
2011. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!