Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni és izmosodni szeretnék....

Fogyni és izmosodni szeretnék. Ez a módszer megfelelő?

Figyelt kérdés

Jelenleg a 164 centimhez 69-70 kg vagyok, ami nem éppen ideális.

Már a cukros üdítőkről, édességekről, csokikról sikerült leszoknom, nem is kívánom egyáltalán.

Úgy gondoltam, hogy ha minden másnap futnék 15-20 percet, mellé külön még tornáznák is minden nap 30-40 percet, ebben lenne felülés, fekvőtámasz, meg egyéb gyakorlatok, amik izmosítanak. A szénhidrát bevitelt minimalizálnám, több fehérjét és zöldséget/gyümölcsöt fogyasztanék,és mellé jönne ez a mozgás mennyiség.

Kérdésem az lenne, hogy ezzel a módszerrel együttesen sikerülne e lefogynom 4-4,5 hónap alatt 10-14 kilót?

17/L


2011. febr. 1. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Mérés után ne felejtsd el, hogy az izom nehéz.

2 pihenőnap legyen.

Lefekvés előtt 3 órával ne egyél.

3 óránként egyél, így sokkal könnyebb a fogyás, hidd el, egy alma se csússzon be a 3 óra közé.

2011. febr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, mert a kamaszhájamat (botsáska gyerekből a hormonok miatt hörcsög alkatúra híztam 15 éves koromra) hasonló módszerrel adtam le. Napi kb 1 óra mozgás, főleg izomépítés (figyelj, mert először az izomrostok közül égeti ki a zsírt, utána a bőr alól!!). Jolly Joker kaja a nagyon vékonyra vágott (megtanultam 2 mm vastag kenyeret szelni) pirítós, rajta egy szelet gépsonka, és annyi paradicsom és uborkaszelet, amennyit fizikailag képes voltam rápakolni. Ha éhes voltam, ebből megettem 1-2-őt. Nagyon laktat, kalória alig van benne. Illetve érdemes "üres" rántottát enni, kenyér és minden nélkül (kis só és bors mehet), a fehérjetartalma miatt jól eltelít. A gombára ugyanez igaz - gombás rántotta is jó.


Ennek már 13 éve, de azóta is tartom a súlyomat, 2-3 kgos kilengések vannak csak, életmódtól függően. (15 évesen 150 cm és 57 kg voltam, most 156 cm vagyok és 47-50 kg)

2011. febr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!