Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Mensim vége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Mensim vége után a 4. napon voltunk együtt mivel gumival nem sikerült eddig most anélkül történt nekem ez volt az 1. Be fejeztük az aktust mielőtt a páromnál lett volna valami. Azóta csak gumival csináljuk.

Figyelt kérdés
Párom azt mondta hogy tudja mit tesz eddig neki csak megszakításos aktusai voltak szerinte nem lesz gond. azóta óvszerezünk de én tapasztalatlan vagyok Még kérdeznék tehát azóta csak óvszer már 3szor voltunk együtt az utosó pénteken volt most vasárnap van és elég furcs oda lent sőtt ég és fáj ha pisilek és véres is a vizelet mi lehet a baj? Még soha nem voltam fel fázva lehet, hogy most ez történt volna? Sokat voltam mezítláb papucsba sajnos olyakor is mikor nagy eső volt
2011. júl. 31. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

a "felfázást" bacik okozzák, simán elkaphattál párat a barátodtól...

A védekezés nélküli szexre meg no comment.

2011. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...és a felfázásodra meg irány a doki, majd ír fel antibiotikumot, ha már véreset vizelsz, akkor ne akard otthon kikúrálni magad. És ha már arra jársz, írathatnál fel fogamzásgátlót...
2011. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes, mert létezik előváladék is
2011. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen helyzetben voltam az első után, szerencsére nem lett baj, de többször ne próbálkozzatok ezzel, a barátodnak lehet hogy eddig szerencséje volt, de ez a legbizonytalanabb fogamzásgátlási módszer és gondolom nem szeretnétek még véletlen se babát. Amit felfázásnak gondolsz az valójában hólyaghurut ami az aktus alatt összeszedett bacik miatt alakult ki, én is így jártam, igyál rengeteg folyadékot hogy kitisztuljon és menj el a háziorvosodhoz hogy írjon fel antibiotikumot.
2011. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!