Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a leggyorsabban felvenni az óvszert, van valami trükk?

Figyelt kérdés
Korábbi barátnőm gyógyszert szedett, ezért nem kellett óvszerrel bajlódnom. Most viszont gumit használunk és baromira ideges leszek mindig, amikor fel kell venni, mert minél gyorsabban akarom. Ezért persze néha ügyetlen is vagyok.Volt, hogy olan ideges lettem, hogy az ihlet is elszállt egy kis időre. Tudom gyakorlat teszi a mestert, de ha a kitapasztalás vesződségeit kicsit megspórolnátok nekem és mondanátok egy-két trükköt, megköszönném.:)
2009. ápr. 8. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Így születik a kisbaba...A figyelmetlenség, kapkodás nem vezet jóra. Összedől a világ, ha 1 perccel később dugod be? Szerintem nem...
2009. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a praktikám, hogy MINDIG a lány húzza fel nekem :) 'kellemest a hasznossal' effektus.
2009. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ne kapkodd el!!!! kb fel perc kibontani, felhuzni es legorgetni normalis tempoban, azalatt a parod simogathat. szerintem igazan nem sok ido.
2009. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig trükk nincs inkább csináld lassabban minthogy kapkodj abból jó dolog mén nem származott ha valaki kapkod hova sietsz??? a csaj nem fog otthagyni mer te kicsit bénázol ő is tudja hogy fontos a védekezés!!!
2009. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kibontod a tasakot, kézbe veszed az óvszert, pár millimétert tekersz le belőle, hogy lásd, jó irányban teszed-e fel. Egyik kezeddel (a hüvelyk és mutató ujjaddal) megfogod a gumi végét, hogy ne szoruljon be oda levegő, másik kezeddel ráteszed a péniszedre, majd legörgeted. Ennyi lenne. Csak nyugisan, ne kapkodj, nem kell sietni!
2009. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha biztos vagy benne, hogy szexelni fogsz, húzd fel előre!
2009. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne is vedd le.
2009. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!