Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tablettánál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tablettánál, ha eltelik a fele idő vagyis 36 óra az még elfogadható vagy aggodhatok! Vasárnap éjfélkor vettem be az második bogyot ma szerda van! Mikor kell megjönnie?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb veszed be, annál hatékonyabb. Amúgy aggódni mindig kell, mivel csak (nekem ez nem eléggé megbízható) 85%-ig biztonságos.
2009. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
MERT OLVASTAM,H VALAKI 68 ÓRÁJÁRA VETTE BE ÉS MEGJÖTT NEKI??KELL ÉREZNEM ELŐTTE GÖRCSÖKET MIELÖTT MEGJÖNNE VAGY SEM! KÖSZI
2009. ápr. 8. 15:44
 3/19 anonim ***** válasza:
En nem éreztem semmit. de a ciklusom utolso, vagy utolso előtti napjan jött meg. mar azt hittem h nem is fog. :S
2009. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is vettem be, de nekem nem jött meg a mai napig. Én már kezdek aggódni. 3-án kelett volna megjönnie és 29-én vettem be a gyógyszert. Nagyon remélem hogy meg fog jönnni.
2009. ápr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát az gáz,mert már több mint 5 nap telt el,de azért a remény hal meg utóljára tudod! :)Csak nemlesz gond!Remélem nálam sem mert van már két gyerekem és nemszeretnék többet!
2009. ápr. 8. 16:37
 6/19 A kérdező kommentje:
Én aztgondolom nemvéletlenül van ráirva hogy 72 órán belül kell bevenni a bogyót mert addig még hat !Max felboritja a hormonháztartásod rendesen!!
2009. ápr. 8. 16:41
 7/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok. Minden időt betarottam, igaz az első bogyóval megvártam a védső időt, mert abban bíztam megbetegszem. De a 72 órát betartottam.
2009. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor a másik bogyot már a 72 óra leteltével tudtad bevenni?
2009. ápr. 8. 17:21
 9/19 anonim ***** válasza:

"Én vagyok a csodagyerek, aki mindenképp meg akart születni.

Hát először is a mensi utáni legelső napon történt. Aztán fater kihúzta a cél előtt. Aztán anyu kimosta magát. Majd bevett egy posztinort."

Hát ennyire biztonságos az esemény utáni...Egyes esetekben még az előváladékkal sem birkózik meg, nemhogy a spermával...

2009. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. bogyót 72 óra után vettem be. de csak az elsőnál kellett figyelni a 72 órára.
2009. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!