Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megerősitenétek abban, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerősitenétek abban, hogy tényleg nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Most szedem a negyedik levél fog.gátló tablettát.Eddig soha nem szexeltünk óvszer nélkül, de tegnap kiakartuk próbálni anélkül, és azóta fura érzésem van.Kétszer is csináltuk, mindkétszer óvszer nélkül, és elég parás vagyok.Ilyen téren nagyonm pekhes vagyok, ezért is félek annyira a terhességtől.Már estem sajnos úgy teherbe, hogy szinte semmi esélye nemvolt.Mosmár ezért védekezünk ennyire, csak elkapott minket tegnap a hév, de azóta úgy érzem hogy valami rosszat tettünk.Ez normális?És van okom parázni?Sajnálom hogy hosszú lett, próbáltam rövidre fogni.A válazsokat előre is köszönöm.
2011. aug. 2. 22:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Belédélvezett a párod?

Egyébként szerintem csoda lenne,ha fog.gátló HELYES szedése mellett teherbe esnél....

2011. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
mindig helyesen szedtem a tablettát, a mult honap elején hagytam ki a 3dik szemet.az volt a harmadik levél, de már a negyedik levélt szedem, és csütörtökön kezdtem el, akkor az egyszer volt hiba, de az már elég rég volt.igen belém élvezett 2szer is megtörtént tegnap.
2011. aug. 2. 22:11
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak stresszelsz. Mint írtad, állandóan védekeztek, kipróbáltátok gumi nélkül és most rágörcsöltél a témára. Amúgy a legjobb ötlet arra, hogy megnyugodj, az, hogy veszel egy terhességi gyors tesztet.
2011. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
elég ideges vagyok és picit rosszul fogalmaztam.a harmadik levél harmadik szemét hagytam ki, és csak akkor az egyszer volt hiba a szedésben.most a negyedik levélt szedem abból is a 6dik szemet vettem ma be.a 7 napos szünetben normális vérzésem volt, és nagyon odafigyelek minden nap hogy rendszeresen bevegyem.lehet valami gond?
2011. aug. 2. 22:13
 5/19 anonim ***** válasza:

Na szóval most fogsz járni a 7.napnál,szóval szedd végig ezt a levelet,és utána a 7napos szünetben elvileg meg fog jönni az álmenzid.(Hisz ilyenkor nem menstruálsz,mert nincs peteérés,hanem egy álvérzést produkál a szervezeted!).

Szerintem nyugodtan vásárolj egy ezer ft-os tesztet a biztonság kedvééért,de tuti csak túlparázod.

2011. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát igen csak még elkell teljen 13 nap hogy pontos eredményt mutasson, és addig megőrülök.
2011. aug. 2. 22:16
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja igen és természetesen a tesztet az aktustól számított 14.napon kell elvégezni körülbelül...
2011. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hát igen...addig nem fogod tudni.De pont akkor lesz a 7napos szüneted,úgyhogy türelmesen várj.De biztos nem lesz baj!!!!!!!!
2011. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
hát ha még igyis valami baj fog történni akkor nemtudom mit csináljak, mert mondtam a barátomnak hogy többé nemigen csináljuk gumi nélkül, de ha ilyen pekhes vagyok hogy tabi mellett teherbe esek mert egyszer nem huzunk gumit agyvérzést kapok.
2011. aug. 2. 22:20
 10/19 anonim ***** válasza:
ovulációs tesztet vegyél. 3000 körül van asszem drogériában, megmutatja hogy van e peteérésed. ha nincs,nem lehetsz terhes.
2011. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!