Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megerősitenétek abban, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerősitenétek abban, hogy tényleg nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Most szedem a negyedik levél fog.gátló tablettát.Eddig soha nem szexeltünk óvszer nélkül, de tegnap kiakartuk próbálni anélkül, és azóta fura érzésem van.Kétszer is csináltuk, mindkétszer óvszer nélkül, és elég parás vagyok.Ilyen téren nagyonm pekhes vagyok, ezért is félek annyira a terhességtől.Már estem sajnos úgy teherbe, hogy szinte semmi esélye nemvolt.Mosmár ezért védekezünk ennyire, csak elkapott minket tegnap a hév, de azóta úgy érzem hogy valami rosszat tettünk.Ez normális?És van okom parázni?Sajnálom hogy hosszú lett, próbáltam rövidre fogni.A válazsokat előre is köszönöm.
2011. aug. 2. 22:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ja,amugy meg tabi mellett is teherbe lehet esni.
2011. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha HELYESEN szeded a tablettát,minden nap közel azonos időben szeded be,akkor biztos,hogy nem lehetsz terhes.Tabletta mellett az esik teherbe aki elfelejt bevenni egy két szemét,és a következő napokban nem alkalmaz kiegészítő védekezést.

Ovulációs tesztet hiába vennél,mert tabletta mellett nincs peteérés!

2011. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
minden este pontosan 9kor veszembe a tabit, max 1-2 perc késéssel, de azis ritka.emlékeztetőt állitottam be és pontos.nemtudom hogy miért, de valami miatt folyton parázok.
2011. aug. 3. 10:10
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyetlen tabletta kihagyásával minimális a teherbeesés kockázata. Sok minden mástól függ de mondjuk 2-3%


Szedd mindig előírás szerint és kb. órára pontosan. Ha szétszórt vagy és nem bízol abban, hogy legközelebb nem fogod elfelejteni beszélj nődokival a spirál sokkal kényelmesebb és egyes típusok akár szoptatás mellett is használhatóak, olyan alacsony a hormontartalom.

2011. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
minden nap beveszem és mindig ugyan abban az időben, ma késtem vele egy órát, mert nem voltam itthon a tablettát meg itthon hagytam.még a mult levél elején hagytam ki egy szemet de azon kivűl soha.attól nem félek hogy kihagyok egy szemet csak attól, hogy terhes leszek, hiába helyesen szedem.
2011. aug. 3. 21:22
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy. semmi kétség.
2011. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ne reagáld ennyire túl a dolgokat!Én is parázós voltam,de megtanultam nem az lenni.Amúgy azt szokták mondani,ha szexelsz,akkor mindig van esély a terhességre,még védekezés mellett is.Szóval ezért nem érdemes parázni,mert most vagy az leszel vagy nem.És nem lehet örökké ezen feszengeni.Ha nem akarsz az lenni,ne szexelj.Ha szexelsz,akkor mindig legyen egy B terved,ha esetleg becsúszna a baba.

Amúgy ott fentebb,nem tudom hány órakor:ha nem szeded rendesen,akkor evidens,hogy nem nyújt akkora védelmet és terhes lehetsz.De!az a bizonyos akárhány százalék,igenis a normális,pontos szedésnél van!Már igazán meg kéne tanulni,hogy még nem találtak fel olyan védekezési módot,ami 100%-os védelmet nyújt!Ha mindent normálisan csinálsz,akkor sem!

2011. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szerintem csak túlreagálod a dolgot :)

Amúgy meg már van olyan módszer, amivel 100%-os a védelem...

mindkét felet sterilizálni kell, és akkor nincs miért parázni ^^

2011. aug. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát az sem 100%.Esett már úgy teherbe nő,hogy el volt kötve és ejtett már úgy teherbe férfi nőt,hogy szintén el volt kötve.A 100% az,ha kiveszik a nő méhét és petéit,a férfinek meg a heréit.És amúgy a legfelső eset több millióból 1%,de tényleg volt olyan.
2011. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!