Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdődő szexuális élethez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdődő szexuális élethez van szükségem tanácsokra, nézz bele ha van kis időd!?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt már több barátnőm is ( 4-5) általában komoly kapcsolat volt és szerelmen alapult, de én belefáradtam a nők rengeteg különféle igényeibe (ez az állapot szerintem csak átmeneti) és találtam egy lányt akivel szerelem nélkül vagyunk nyílt kapcsolatban, igazából smárolni dumálni járunk össze, hülyülünk sokat szóval én úgy érzem így szinte minden pozitívuma megvan a dolognak kötöttségek nélkül. Vele gondoltam rá először hogy jó lenne elkezdeni a szexet, és ő is hasonlóképpen érez. Az izgalom kedvéért úgy terveztem, hogy kibicajozunk egy szép rétre, leterítek egy pokrócot, kemping stb, és utána megejthetnénk a dolgot. Egyébként romantikus típusnak érzem magam. Viszont belegondoltam a terhesség veszélyébe, és nem viccelek fél éjszaka ezen filóztam és teljesen elvette a kedvemet.. Semmi kedvem óvszert használni mert az milyen már hogy felhúzok valamit a farkamra, teljesen elrontja a varázsát.. Vele se szeretnék tartós fogamzásgátlót szedetni csak mert hetente-kéthetente összejárnánk.. Egyébként nincs sok pénzem de szüleim nagyon gazdagok csak a szexről semmiképp sem szeretnék beszélni nekik, még a barátnőimet is csak akkor mondom el nekik ha muszáj :) Egyébként jó a viszonyunk de úgy gondolom hogy ez az én magánügyem. Tanácsokat, ötleteket várok, bármi amit úgy gondoltok ha hasznos lenne tudnom, nem csak ez utóbbi kérdésben.

Kérlek kulturált válaszokat, és nagyon köszönöm ha válaszoltok! Értelmes fiú vagyok, 10 éve kitűnő szóval tisztában vagyok a biosszal :) 16/F


2011. aug. 5. 12:53
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg sok ÉRTÉKES válasz érkezett! Néha ez visszaadja a hitemet az emberekben, mert talán kívülről a mai világban mindenki sz*rja le a másikat, de Ti tényleg jó tanácsokat adtok. Igazából hosszabb távon természetesen semmi gond a gumival, csak így az első olyan furcsa lesz, meg anno sosem úgy képzeltem el :D Honnan tudom egy óvszerről a boltban megállapítani hogy milyen való nekem, ill mik köztük a különbségek? Ha ez számít úgy 15 cm es farkam van. Illetve az érdekelne még hogy neki mennyire számíthat hogy szőrös -e vagy rövidre van nyírva vagy teljesen borotvált? Természetesen őt is meg fogom kérdezni róla, de én úgy szoktam hogy ollóval simán levagdosom úgy hogy esztétikusan álljon ne legyen túl hosszú de mégis legyen ott valami.. Erről vélemények? Még egyszer köszönöm válaszaitok!
2011. aug. 5. 13:39
 22/25 anonim ***** válasza:

a méret kérdéshez én nem értek :D majd erre válaszol egy pasi...

a szőrös részre pedig annyit tudok mondani, hogy nekem jobban bejön az esztétikusan kezelt. ne legyen túl hosszú, de csupasz se. Általában a pasikat nagyon zavarja ha teljesen leborotválják és utána elkezd nőni. Mi nők ezt már megszoktuk :D

2011. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy milyen óvszert veszel, sok különbség nincs. Én durexet szoktam, de még nem panaszkodott rá a barátom. Vehetsz extra vékonyat, vagy síkosítottat, amelyik szimpatikus.

Ami pedig a szőrösséget illeti:) Szerintem mindenki másképp szereti. Én például mentesen, mert vannak helyzetek amikor zavaró tud lenni a szőrzet...cserébe én is szinte csupasz vagyok.

De ez úgyis kialakul majd pár alkalom után.

Csak okosan:)

A

2011. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

24 évestől tanácsok:


Eszedbe ne jusson az esemény utáni tabletta.Jó nagy hülye volt aki ilyet írt neked.


Hidd el az egyetlen járható út,ha felhúzod az óvszert.Az a biztos!

Tanuld meg helyesen használni,akár otthon is gyakorolj,mikor épp merevedésed van.Óvatosan kell kibontani a tasakból,és felhúzni lassan .

Szóval gumi nélkül eszedbe se jusson elindulni otthonról,ha épp szexelni akarsz a lánnyal!

Ezt az egy tanácsot fogadd meg.

2011. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

34 évestől tanács:

Gumi mindig legyen nálad. Nem attól leszel "nagy" vagy "vagány" mert nem használod, hanem attól, hogy felelősséggel gondolkodsz. Ha gyermek fogan el sem tudod képzelni mekkora lelki teher lenne ebben a korban mindkettőtöknek...


Ha gyakorlatlan vagy, nyugodtan próbáld ki előtte (ugye tudod hogy kell felhúzni? Nem maradhat levegő, teljesen le kell tekerni, csak merev szerszámra való, ne rakd fel fordítva stb.) ha nem ismered a típusokat vásárolj "márkásat" DM, tesco, Rossmann - ha cikinek érzed vegyél mellé pár más dolgot. Jah, és mielőtt nekikeztek praktikus kezet mosni, hogy apróságról is legyen szó :)


Ha tartós kapcsolatotok van simán lehet 16 évesen tablettázni, nem lesz semmi baja-ekkor időszerű úgyis első nőgyógyász látogatás.


Aztán a legfontosabb: a legtöbb nő elvárja a felelős, felnőtt pasi mellett a figyelmet is. Itt nem azt értem, hogy állj le a mezőn virágot szedni, hanem, hogy bókolj de ne sablonosan, hogy szép a szemed, hanem ahol látod, hogy hűű, tényleg jó. Figyeld a reakciókat! Majdnem minden lány szereti ha az arcát simogatják, de van aki a haját nem. Ha elhúzódik, csinálj mást, de legyen átmenet és fokozatosság. Fülrepuszi után ne vetkőztetést pl.


Nem kell erőltetni semmit, nem lóverseny. Nagyon kellemes pettinget is el tudok képelni. Ez azért is jó, mert így is megismeritek egymást.


Dióhéjban. Még egy tanács: néha nézd magad, cselekedeteidet kívülről. Határozottságot, de nem erőszakot kell sugalljon akiről a lány majd büszkén mesél a barátnőinek :)

2011. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!