Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdődő szexuális élethez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdődő szexuális élethez van szükségem tanácsokra, nézz bele ha van kis időd!?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt már több barátnőm is ( 4-5) általában komoly kapcsolat volt és szerelmen alapult, de én belefáradtam a nők rengeteg különféle igényeibe (ez az állapot szerintem csak átmeneti) és találtam egy lányt akivel szerelem nélkül vagyunk nyílt kapcsolatban, igazából smárolni dumálni járunk össze, hülyülünk sokat szóval én úgy érzem így szinte minden pozitívuma megvan a dolognak kötöttségek nélkül. Vele gondoltam rá először hogy jó lenne elkezdeni a szexet, és ő is hasonlóképpen érez. Az izgalom kedvéért úgy terveztem, hogy kibicajozunk egy szép rétre, leterítek egy pokrócot, kemping stb, és utána megejthetnénk a dolgot. Egyébként romantikus típusnak érzem magam. Viszont belegondoltam a terhesség veszélyébe, és nem viccelek fél éjszaka ezen filóztam és teljesen elvette a kedvemet.. Semmi kedvem óvszert használni mert az milyen már hogy felhúzok valamit a farkamra, teljesen elrontja a varázsát.. Vele se szeretnék tartós fogamzásgátlót szedetni csak mert hetente-kéthetente összejárnánk.. Egyébként nincs sok pénzem de szüleim nagyon gazdagok csak a szexről semmiképp sem szeretnék beszélni nekik, még a barátnőimet is csak akkor mondom el nekik ha muszáj :) Egyébként jó a viszonyunk de úgy gondolom hogy ez az én magánügyem. Tanácsokat, ötleteket várok, bármi amit úgy gondoltok ha hasznos lenne tudnom, nem csak ez utóbbi kérdésben.

Kérlek kulturált válaszokat, és nagyon köszönöm ha válaszoltok! Értelmes fiú vagyok, 10 éve kitűnő szóval tisztában vagyok a biosszal :) 16/F


2011. aug. 5. 12:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabletta olyan helyzetekre van, amikor véletlen baleset történt, kiszakadt a gumi, stb...


Nagyon durva hormonbomba, nem is lehet többször használni, csak max kétszer egy évben.


Nyilván kedveled a lányt és nem akarsz neki rosszat, ne kelljen hormonbombát bevennie.

2011. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

16 évesen 4-5 komoly,szerelmen alapuló kapcsolat?????XD

Nekem 19 évesen,még 2 jött össze.Jó vagy már.

2011. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondanám hogy a gumi nem a gumi a legveszélytelenebb.. de szerintem ha igényes lányokkal "jársz" akkor gumi nélkül sem kaphatsz el semmit.. egyébként meg a terhességet is meglehet előzni még ha semmiféle fogamzásgátlót sem használtok>< én sem szoktam gumit használni .. és még nem estem teherbe pedig volt már dolgom sok fiúval.. tehát a gumi csak valószínűleg a jó közérzethez járul hozzá .. de ezen nem vitatkoznák senkivel ;D 15L
2011. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
ő.. nem igy van h egyévben egyszer kétszer lehet bevenni.. igazából aza lényege a dolognak ha. mégis teherbe esik a csaj akkor megöli a magzatot semmi más.. nem túl veszélyes...
2011. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva.

15 éves kislány vagy, és sok fiúval volt dolgod, ráadásul gumi nélkül.

Drága, a betegség nem igényesség kérdése. Hiába mosakszik meg sex előtt a csaj, jó alaposan, van rajta fini parfüm, és cuki kis rózsaszín felső, valamint csingilingi a telefonon, ha gumi nélkül szexel össze-vissza. Ott már bizony van esélye egy jó kis kórnak. A szimpla gombától a szifiliszen át az Aids-ig.

Legalább ne legyél rá büszke és ne hirdetsd, ha hülyeséget csinálsz.

2011. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
*hirdesd (jav)
2011. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

15 éves csak te elég sokat hiányozhattál a biosz órákról....-.-"


az esemény utáni azért esemény utáni mert megakadályozza a teherbe esést...nem megöli a babát...-.-" az abortusz és az sem a "babát" öli meg hanem a még ki nem fejlett magzatot, és ezt is csak 3 hónapos terheségig lehet alkalmazni...sztem forgasd át a biosz könyveket vagy használt a googgle-t mielőtt baromságokat írsz...


L21

2011. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
*csaj
2011. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
neharagudjál már.:D de akkor légyszi magyagyarázd el hogyan működik az esemény utána mert mintha én igy halottam volna;)
2011. aug. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Anonymussh


"naneharaguggyámá" elég tanulatlan vagy....-.-"

képzeld nekem sajnos volt vele közelebbi "élményem" is...És igen csak annyi az egész ha megtörténik a "baleset" akkor betotyogsz a gyógyszertárba veszel egy ilyet, 2 bogyó van benne, beveszed az egyiket és rá 12 órára a másikat...ezt még a hülye is tudja...vagy neked azt mondta az anyukád ha teherbe esel rögtön egy egész baba van a hasadba amit megtudsz így ölni? :D:D nem értelek...

bár neked igazán lehetne egy csöpp eszed ha 15 évesen több f*sz volt benned mint apró a játékautomatában...;)


L21

2011. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!