Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki megszakitással védekezik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megszakitással védekezik, az a napokat is számolja? Vagy nem?

Figyelt kérdés
aki nem hive ennek, ne irjon. olyanokat kérdezek, akik ezt a módszert használják, hatásosan.
2011. aug. 8. 11:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%

én gyógyszert szedek és bár tizenéves vagyok, lassan 20, de egyszerűen nem vagyok idióta:D

aztán majd ne írj ide sírva kérdést pár hónap múlva, hogy jaj terhes lettél, mi legyen most, pedig milyen kicsi az esélye.


amúgy is. megszakításos módszernél kifejezetten a férfit sajnálom. mert pont a legjobb résznél kell neki az önkontroll, pont ott kell kivennie... tiszta stressz az egész szex.

2011. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
tizenévesen én is tabit szedtem, mindaddig amig ki nem derült h simán végezhet velem 1 trombózis. ami ugye, sokkal veszélyesebb mint 1 abortusz. és nem a legjobb résznél veszi ki, hanem előtte jóval. aztán kézzel rásegitek, és a hasamra élvez. óvszerrel is ki kellene h vegye a legjobbkor, különben lecsúszik. csak a tabinál van arra lehetőség, h beleélvezzen a pasi a nőbe, csak sajnos nem mindenki engedhet meg magának ekkora luxust. örülj, h te megteheted.
2011. aug. 8. 13:40
 13/29 anonim ***** válasza:
óvszernél kivenni a legjobbkor?? marhaság. másfél éven át védekeztünk óvszerrel és egyetlen egyszer sem csúszott le. ti csináljátok nagyon bénán...
2011. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
jaj de könnyű másokat osztani. nekem 3-4x elszakadt a gumi. kösz nem.. de nem ez a bajom vele. ezt pont te mondod, aki tabit szed? én is sorolhatnam a tabi káros mellékhatásait.. de nem teszem. te is valaszolhattal volna csak a kérdésre. nem vagy orvos, tehát nem tudsz esélyt mondani. TAPASZTALATOKRA vagyok/voltam kiváncsi.
2011. aug. 8. 13:53
 15/29 anonim ***** válasza:

nem vagyok orvos, valóban, de biológiát tanulok, úgyhogy hidd el, tisztában vagyok a tabletta hatásaival is:)


és mint mondtam, most tabival védekezek, de előtte másfél-két évig óvszerrel tettem. és egyszer sem csúszott le, egyszer sem szakadt ki, nem lettem terhes, és még millióknak sikerült ez a tendencia. úgyhogy valamit TI csináltatok rosszul.

2011. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
az exemmel lehet az volt a gond, h elsők voltunk egymásnak, vagy a rossz gumi, nem tudom. de én gumival nem is nagyon tudom élvezni a dolgokat.. ez a barátom meg egyszerűen nem birja. és mint mondtam, amugy van naptármódszer is és még pharmatex is.. de most nem volt pharmatex, és termékeny napokban voltam. friss a kapcsolat, elkapott minket a hév.
2011. aug. 8. 14:04
 17/29 anonim ***** válasza:
najó, nem piszkállak tovább, te életed, úgy rontod el, ahogy akarod. megpróbálok valami értelmes választ adni, amit szeretnél:) most elterjedőben van egy maybe-baby nevezetű eszköz, nézz utána a google-n. én nem használtam még, csak hallottam róla, de azt mondják, jó.
2011. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
ovulációs mikroszkóp. utánanézek. meg még pár dolognak, mert ez igy tenyleg nem mehet tovabb.. csak hát megvan kötve a kezem is.. szednék tabit, minden további nélkül, ha nem fájna tőle ugy a fejem, meg nem lenne trombozishajlamom.
2011. aug. 8. 14:15
 19/29 anonim ***** válasza:
trombózishajlammal ne is szedj gyógyszert. az óvszer viselete meg csak úgy mondom halkan, hogy agyban dől el... mármint pasi részéről. ha nagyon kívánja a szexet, mert több hete nem csinálta, állni fog benne, mint a cövek. túl jó dolga van, ezért van alkalma nyafogni.
2011. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
nem én vagyok az első nője, akinél gondja volt ezzel.. csak a másik 2 szedett tablettát. egyszeruen szoritja.. mit csinaljak akkor vele? ne legyen szex?
2011. aug. 8. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!