Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek van esély arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dj Dév kérdése:

Szerintetek van esély arra hogy terhes legyen?

Figyelt kérdés

Elsö alkalomal nem védekzetünk barátnömel. És elmentem benne

(egyszer mentenm el csak benne) de én szüz voltam még most vesztetem el töle ö még elötem csak egy fiúval volt


2011. szept. 15. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mindketten terhesek vagytok.
2011. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kérek!!!!
2011. szept. 15. 20:32
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet terhes! Az hogy eddig szűz voltál egyátalán nem befolyásol semmit. Ez nagy felelőtlenség volt. Az óvszer olcsóbb mint az abortusz :(
2011. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mért kérdezed ha tudod rá a válasz? Olvass el végre felvilágosító könyvet, vagy kérd meg anyádat. szánalmas vagy. Amúgy igen, lehet terhes...


20/F

2011. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég kitartóak a sejtjeid, akkor tuti, mivel " nem védekzetünk barátnömel. És elmentem benne" !!!!!
2011. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az se befolyásol semit hogy csak egyszer mentem el benne?? Mert utána abba hagytuk
2011. szept. 15. 20:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnálom, de lehetséges. Sem a női sem a férfi szüzesség nem befolyásolja ezt, mármint teljesen mindegy, hogy első vagy századik alkalom volt, ez a biológia, sajnos létrejöhet terhesség.

Mikor történt ez a védekezés nélküli aktus?

2011. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
most dél után
2011. szept. 15. 20:42
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy pont így csinálják azok is, akik gyereket szeretnének... Igen, lehet terhes, nagyjából másfél hónap múlva kiderül. És remélem vagytok már olyan idősek és annyira felelősségteljesek, hogy fel tudjátok nevelni, mert nem lehetsz annyira embertelen, hogy abortuszra rávedd...

Imádkozz, hogy szerencsétek legyen és ne essen teherbe, legközelebb pedig védekezzetek.

2011. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
úristen. mért, hányszor szexeltetek az első alkalommal? egyébként egyetlen védekezés nélküli szex miatt is lehet terhes. jó nagy hülyék vagytok mindketten...
2011. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!