Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikum + fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikum + fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
A 19. szemnél tartottam a fogamzásgátloval, tehát kb 4-5nap múlva várható a menzeszem. Antibiotikumot szedek 5napja, ilyenkor a barátommal mindig be szoktuk tartani hogy nem engedi belém, mivel mindenhol olvasom hogy csökkenti az antibiotikum a fogamzasgatlo hatását. De tegnap masfél hét után találkoztunk és a hév elragadott minket, tehát belém élvezett. Szerintetek lehet baj belőle, igy antibiotikum mellett?Szerepet játszik az is hogy menzesz előtt vagyok, és ilyenkor kevésbé termékeny a nő? Írjatok véleményt légyszi, köszi
2011. aug. 9. 11:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
lehet gond.. a tovabbiakban gumi.
2011. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi az esély, hogy baj legyen, de nem zárható ki. Fogamzásgátló mellett nincs menstruációs ciklus, nem élnek azok a termékenységi tendenciák, mint a természetes ciklus esetében. Ha a szedés bármelyik részében csökken a gyógyszer hatása, akkor kialakulhat peteérés.
2011. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdődik, hogy antibiotikum mellett nem megszakítással kellene védekezni, hanem óvszerrel. Ugyanis a tabletta vagy hat, vagy nem hat. Olyan nincs, hogy csak kisit hat. Ha nem hat, akkor a megszakítás pont annyit ér, mint tabi nélkül. Nem sokat...

Ha meg még beléd is engedi, akkor külön gratulálok hozzá.

Az meg tök mindegy hanyadik napon vagy. Ha a tabi hatása csökken, akkor kialakulhat peteérés a ciklustól függetlenül.

Legalább addig, míg szeded az antibiotikumot, plusz egy hétig védekezzetek ÓVSZERREL, addig meg imádkozz, mivel mást nem tudsz tenni.

2011. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
nem muszáj gumival, lehet pharmatex-el is.. és ne izgulj, a megszakitás is elég sokat ér!
2011. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
A parmatex és megszakítás a két legmegbízhatatlanabb módszer.
2011. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megijeszteni, de én így jártam 2008-ban. mandulagyulladásra szedtem antibiotikumot, mellette a fog.gátló, megjött rendesen, el kezdtem újra szedni, madj egyszer csak elöntött a vér, rohantam a nőgyógyászomhoz, aki közölte, hogy terhesség volt. Az volt az első kérdése, hogy antibiotikum vagy hasmenés. :( Nehogy írj járj te is, inkább óvszer!
2011. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben pedig 72orast nem lehet feliratni igaz? mert ha jol tudom ,aki rendszeresen szed fogamazasgatlot,annak nem szabad még 72orast bevennie igaz? mert ha tényleg igy van,valoban csak imadkozni tudok :S
2011. aug. 9. 19:45
 8/19 anonim ***** válasza:
Jól tudod.
2011. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló papaírjában benne van, hogy az antibiotikum használata mellett kiegészítő fogamzásgátlás szükséges. Mindenképp az óvszer a legalkalmasabb. Vigyázzatok!
2011. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
"papírjában"
2011. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!