Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hétfőn vettem be az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfőn vettem be az első fogamzásgátló levelem utolsó darabját. Még nem jött meg, és nem is érzem semmi előjelét. Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 16:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
jaa engem is ezért érdekelt a dolog.. és még mindig nem jött meg. :/
2011. aug. 12. 09:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem mindig 5. napon jön meg.
2011. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
amennyiben a 7 napos szünet alatt nem jön meg, akkor tesztelj és csak negatív eredmény birtokában kezd az új levelet, akkor is, ha nem jött meg
2011. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nekem is most fogyott el az 1. levél, ez még csak a 2. szünetnap, de fehérfolyásom elég erős, és a tabi szedését követő 9. és 12. nap vtam együtt a pasimmal, szal eléggé parázok... :S az erős fehérfolyás normális?
2013. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!