Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély a terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

A sztori annyi hogy előváladék került nekem oda...meg nagyon nedves is voltam de utána rögtön törölgettem magam..szerintetek még igy is van esély a terhességre? Vegyek be 72órás tablettát? kösszi 15lány


2011. aug. 16. 10:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

én nem vennék be a helyedben 72 órásat! nagyon belezavar a hormonháztartásodba és még csak 15 vagy...

van esély a terhességre, de sztem nem lesz gond!

mennyi előváladék került oda? előtte volt vmi (elment a barátod)? vagy csak utána?

2011. aug. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

nem nem ment el semmi nem volt csak picit simogatott vele meg engem is iszonyatosan fűtött a vágy :SSS ilyen még sosem volt =(

és nagyon nedves voltam és azt se tudjuk hogy egyáltalán volt-e előváladék :SS

2011. aug. 16. 10:28
 3/21 anonim ***** válasza:
Előváladék biztosan volt. Csak simogatott vele vagy be is tette gumi nélkül?
2011. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet magatoknál mindig gumit tartani????

Ezt áruljátok el nekem!!!!

2011. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

értem! hát akkor semmi féle képpen nem ajánlom a 72 órásat! csak felesleges dolog lenne! mikor történt amúgy?


első voltam

2011. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
tegnap éjfélfele és azért nem használtunk gumit mert csak orál volt szexet még nem akarunk
2011. aug. 16. 10:31
 7/21 A kérdező kommentje:
és nem tette be csak az ajkaimnál picit
2011. aug. 16. 10:32
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

még csak ismerkednek egymással...mindig húzzon gumit, mikor levetkőznek? hülyeség -.-'

ha szexelni akarnak majd ugyis húznak!

2011. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

akkor nugodj meg:) nem lehet baj! ill. nagyon nagyon kicsi az esélye! emiatt téll nem kell 72 órás!

mikor kellene megjönnie?


első voltam

2011. aug. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

:) szóval akkor szerintetek ne vegyek be 72órásat?=//

mondjuk azért akora esély nincs rá mert ah belegondolunk vannak olyan nők akik szextől se esnek teherbe rögtön=/

2011. aug. 16. 10:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!