Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik márkájú gumi szakadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik márkájú gumi szakadt ki nálatok? Sperma is volt a gumiban vagy csak előváladék, amikor kiszakadt? Hányszor volt szakadás eddigi szexuális életetekben? Mi lett a következménye? Vettetek 72 órás tabit? A ciklus hányadik napján történt?

Figyelt kérdés
Csak szeretném tudni, melyik gumit érdemes elkerülni. Eddig ahogy olvasgattam, úgy tűnt, a durexek szakadnak legtöbbször...
2009. ápr. 15. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy lenne érdemes ilyen felmérést csinálni, hogy xdb eladottból hány szakad el. (Ilyet elve nem is lehetne kivitelezni szerintem)

Ha jól emlékszem néztem egy statisztikát és a durexből eleve sokkal többet adnak el, többet használnak, nem csoda, hogy, ha a szakadósakat megkérded, hogy milyet használtak, akkor többen mondják, hogy durexet.

Ez nem azt jelenti, hogy a durex a rosszabb. Durva példa de úgy nem nagyon lehet össze hasonlítani, hogy 10 rako-ból elszakadt 1, 80 lifestyles-ból meg 3 a lifestyles kevésbé megbízható akkor. Huh remélem érthető mi a fenét akarok ebből kihozni.

Nekem is szakadt már, sperma volt benne----> 72 órás (összesen kétszer)----> para------> fogamzásgátló felíratása

2009. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Értem, mit akarsz mondani. Nálad is a durex szakadt ki vagy melyik márka?
2009. ápr. 20. 16:55
 13/16 anonim válasza:
Szia!Sajna velem is előfordult ez tegnap.Mi masculant használtunk..az ergonomikusat.Rögtön felhívtuk az ügyeles nőgyógyászatokat,bár döbbenetes,h sokan azt mondták,h menjünk majd csak hétfőn,mert a 72 órásba az belefér!!!De szerencsére találtunk egy normális helyet.Félek a tünetektől.Bár az h esetleg teerhes leszek már nem annyira aggaszt.Inkább az,h ha lesz a baba egészséges lesz-e?Olvastam itt,h általában nem hat ki rá...de hát az óvszerre se gondoltam,h ilyen könnyen elszakad.Ja és 3éve ezzel védekeztünk,tehát ez is gyártási hiba:(
2009. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Huh, utolsó... Képzeld, nekem amikor kellett 72 órás mentem a sürgősségire és elküldtek a francba, hiába mondtam, hogy sürgős. Mondták, hogy ha nem vérzek, akkor várhat a dolog és kérjek beutalót a tinédzser ambulanciára. Szerencsére délutánra kaptam időpontot, de érted... Pff azt hittem eldobom az agyam... Ha felelőtlen kislány vagyok és azért kellett volna akkoris kötelességük rögtön segíteni, mivel kórházi emberek, orvosok, ápolók, stb... Hihetetlen!:O


Amúgy én sem hiszem, hogy a durexek rosszabbak lennének, és a felmérések se lehetnek pontosak, mert ha kiválasztanak pl 10et nem biztos, hogy pont abból a 10ből volt rossz. Vagy fordítva. ValószínűségszámításXD Szóval sajnos erre nem lehet felkészülni, 1 72 órás belefér, talán megúszod, de utána tényleg veszélyeztetve vagy...:S


Egy korábbi válaszoló

2009. ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 CrystalDust válasza:
Nálunk tegnap előtt szakadt ki a lifestyles. Hozzáteszem hüvelygyűrűt is használok. Lehet amiatt volt.
2016. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Firestone. Nem volt benne sperma. Ellenben 130-nál történt, autópályán.
2017. dec. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!