Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak? Csak én vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Csak én vagyok ennyire paranoiás? :/

Figyelt kérdés
Szeretem a párom egy éve vagyunk együtt de egyszerűen nem merek vele lefeküdni,pedig már nagyon kívánom, de félek hogy terhes leszek...és hiába a gumi meg minden,félek hogy elszakad és nekem annyi..a szüleim elég prűdek,egyáltalán nem támogatnák ha gyógyszert akarnák felíratni,sőt azt sem ha le akarnád feküdni vele,mert a gyógyszerre ugye pénz kell meg nőgyógyász ahova szintén nem akarok elmenni...mindenki azt mondja az előválladékban is lehet sperma és ezer olyan cikket olvastam ahol lyukas volt a gumi,nem vették észre és terhes lett a csaj...és én amilyen balszerencsés vagyok simán megtörténhet...és tuti kidobnának akkor otthonról...mit tegyek??? :/
2011. aug. 25. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne szexelj. Probléma megoldva.
2011. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz egyáltalán kilépni a lakásból? Vagy akár levegőt venni?
2011. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van extra erős gumi de ha félsz hogy lyukas akkor engedj bele vizet és nyomkod meg picit az talán jó lesz 0.1% hogy kilyukad !!
2011. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első lépés; Tanulj meg írni!

Második lépés; az előváladékban akkor van spermium, ha előtte kiverted a hapsinak.

Harmadik lépés; Legyél apáca, és PROBLEM SOLVED!

2011. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A tanulj meg írni epic fail mert egyetlen hibám van benne azért mert gyorsan akartam írni...és eddig csak 1 olyan válasz érkezett ami valamennyire hasznos volt szóval amint látom elég tanácstalanok vagytok!
2011. aug. 25. 18:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért is hagyod, hogy a szülők beleszóljanak ebbe? Menyj el dokihoz és írass fel fogamzásgátlót. Fizessétek a pasiddal felesben és akkor nem is olyan vészes.
2011. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
1 évet várt már rád a pasi...igazán irigyellek, hogy ilyenek még léteznek és te megtaláltad. Szóval,szerintem az nem megoldás, hogy nem szexelsz inkább. Ott a fogamzásgátló. ott az óvszer, használd mind a kettőt és akkor tuti nem lesz baj. De így nem egészséges a kapcsolatotok. 1 év... Uram Isten :DDDD
2011. aug. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyökerek azért nem válaszolnak rendesen am kicsi az esélye h elszakad a gumi de ha megtörténik akkor ott a 72 órás
2011. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mégcsak 15 vagyok és mondtam neki hogy nem vagyok még rá felkészülve,de most érzem azt hogy már igen,szerintem normális dolog várni valakire ha még nem kész rá :P
2011. aug. 26. 21:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 évesen még bőven ráérsz 2-3 évet is várni az első szexel. 15 évesen 1 éve járni és nem szeretkezni teljesen természetes.A félelmed is annak a bizonyítéka,hogy még szellemileg sem vagy kész erre.Ne engedd,hogy bárki is befolyásoljon és sürgessen.Nem késtél el semmivel és ha ez a fiú nem tud tovább várni,akkor ereszd szélnek.A félelmeid idővel el fognak múlni és ha eljött az ideje,akkor meg fogtok tudni állapodni a megfelelő védekezésben is.
2011. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!