Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül, aktus után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül, aktus után, tiszta farokkal 1 perc. Lehet terhes? Magyarázat alább.

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy együtt voltam barátnőmmel 02.26-án pénteken! Rendes szex, de védekeztünk, beleélveztem, utána kivettük, leszedtük a gumit, stb... nincs szakadás, benne van az anyag, stb.. Ettől tudom, h nem terhes!! Aztán leszedtük a gumit, utána elmentem a fürdőbe, alaposan megmostam a farkam, majd betettem a barátnőmnek 1 percre! Nem mentem el, de előváladék kerülhetett belé szerintetek? vagy az előváladék az hogy van? miután elmész, lehet megint előváladék? Mennyi a valószínűsége annak, hogy terhes? Csak az elejébe tettem bele, tehát nem fel a méhéig! Barátnőm az aggódósabb, de megnyugtattam, viszont most én parázok! az tuti, hogy soha többet gumi nélkül! nem kell gyerek! Már nagyon megbántam.. csak a kíváncsiság.. Köszönöm a normális válaszokat! Légyszi segítsetek! 17/F barátnőm 16/L
2010. febr. 28. 17:24
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom, nekem miután elmegyek még jön ki néha 1 kicsi, szal bármi megeshet...
2010. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
Ettől 99,99% hogy nem lett terhes!De legközelebb csak gumiban!:)
2010. febr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
de mégis.. nagy esélye van? nagyon vigyáztunk..
2010. febr. 28. 17:27
 4/56 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! 99,99%? az nem rossz..
2010. febr. 28. 17:27
 5/56 anonim ***** válasza:
Szia! Ebben az esetben kockázatosabb, mert minden spermium nem tud kiürülni az orgazmussal egy időben, tehát megmosakodtál az rendben van, de ami az ivarutakban maradt, az akár belé is kerülhetett, tehát itt most nem az előváladék a gond (az esetek 99,99%-ban sem az), viszont én azt mondom, hogy nem sok esély van. Minimális mennyiség tud ott maradni csak és ha viszonyítod ahhoz a spermiumszámhoz, ami az orgazmuskor ürül hát elenyésző, és valószínűleg már fáradtak is :) Ami egyszer nem jut ki az hiába kap még egy esélyt, nem lesz egy casanova :) Szóval minden esetre nyugodjatok meg, nem sok esély van a teherbeesésre, nem nulla, de tényleg nem sok. Amennyiben a következő menstruációja késik a barátnődnek akkor érdemes tesztet csinálni, de szerintem erre nem lesz szükség.
2010. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
14%

Bátor vagy belelőni gumival...

Haver csúnyán ráfázott ezzel a trükkel... volt rohanás náluk mindenféle helyrehozni.

2010. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

köszi szépen... igen, a mensi késése mérvadó lehet, neki mindig pontos volt, a szüzessége elvesztése után is aznap jött meg, amikor kellett..


1 órás volt az aktus gumival, annyi idő alatt remélem tényleg "elfáradtak"..

de miután kivettem belőle (mármint a guminélküli után) nem ragadt a vége, és ugyanolyan sima volt, mint mikor megmostam..

köszi a választ

2010. febr. 28. 17:33
 8/56 A kérdező kommentje:

nem bátorság... ha jól van felrakva, akkor nem lehet baj belőle, eddig se volt soha, mindig elmentem benne, persze gumiban, sose volt semmi baj belőle.. sose lyukadt ki, sose folyt ki.. ha rendeltetésszerűen van használva, akkor véd rendesen..

de azért köszi a választ

2010. febr. 28. 17:35
 9/56 A kérdező kommentje:

17:29 es!

köszönöm a válaszod még egyszer, többször is visszaolvastam.. megnyugodtam egy cseppet

2010. febr. 28. 17:38
 10/56 A kérdező kommentje:
írjatok még légyszi... tudni akarom, mi az ábra, hátha valaki tud még valami használhatót írni.. és annak előre is kösz..
2010. febr. 28. 17:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!