Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég nagy bajban vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy bajban vagyok szerintem, mert a barátnőmmel ma napközben volt egy kis aktus és hát éreztem valami nem megy a rendjén, de felelőtlenül nem foglalkoztam vele csak később, és lám csodát kiszakadt (a gumi)?

Figyelt kérdés
Én egyből, hogy esemény utánit kéne bevenni meg menni az orvoshoz, de barátnő nyugodtan mondta, hogy ma már másodjára csináltuk ( 2 órán belül ) és akkor már nincs életképes spermám, ráadásul mi Angliában vagyunk kint és ő semmi féleképpen nem fog elmenni orvoshoz….. tudom most sok tanácsot fogok kapni arra, hogy milyen baba-ruhát vegyek, de én nem akarom ezt a kölyköt de a csajt se..... van remény ? vagy kezdjek el lakást keresni …..
2009. nov. 18. 02:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd elég tájékozatlan ebben a dologban. Ha tényleg nem lenne életképes spermája a férfinek a második menetnél, akkor mindenki úgy csinálná h az elsőben védekezik, aztán go neki gumi nélkül:) Nem így van. Azt viszont nem tudom h elélveztél e benne? Ha igen, akkor el kell menni 72 órásért, ha nem, akkor kisebb az esély, de nem nulla, mivel az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumot.
2009. nov. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Épp multor világosítottak fel engem is ezen az oldalon. Méghozzá arról hogy ha a barátnőd nem akar elmenni elvetetni akkor te nem tehetsz semmit. Ami szerintem egy f@szság. Hisz a kettőtök gyereke és ha te nem akarod akkor elég szemét ha ennek ellenére megszüli. Mondjon bárki bármit nekem én mindenhogy elrángatnám a csajt ha én lennék ebben a helyzetben.
2009. nov. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod a külyköt se meg a csajt se... elég furcsa megfogalmazás. Az emberfia (és lánya) azért létesít kapcsolatokat - különösen szexuálisat - mert keresi élete párját, akivel majd utódokat nemzhet. Ha már most tudod, hogy nem akarod ezt a "csajt", minek vagy még vele?


Amúgy, sajnos igazuk van az előttem szólóknak, minden egyes ejakulátumban ott vannak az életképes spermiumok. Ha a második életképtelen csapat lenne, egy nőnek sem kellene fog.gátlót szednie: aktus előtt egy recska, vagy jobb esetben orál, és 5-10 perc múlve mehetne a "steril" menet, immár a nőben.

Ha bent, a hüvelyében élveztél el, könnyen teherbe eshet. Ilyenkor szokták néhányan mondani, hogy persze, és akik hónapoking élesben próbálkoznak és nem esik teherbe a lány? Tudod, minél kevésbé akasz valamit, annál valószínűbb, hogy megtörténik :( Én a helyetekben nem kockáztatnék.

Világosítsd fel a barátnődet a helyzetről és ne késlekedjetek, Angliában is vannak nőgyógyászok (tény, hogy pénzbe kerül), remélem, nem minden nyelvtudás nélkül éltek odakint. Ha mégis, biztos ismertek olyan magyart, aki segít a tolmácsolásban. Irány az orvos! 72 órán belül van gyógyszeres megoldás!

2009. nov. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Legrosszabb esetben mond el neki azt, amit itt leírtál. Hogy nem tervezed vele a jövőt. Biztos nagy cirkusz lesz, de inkább most, mint egy gyerekkel a hasában. Nem minősíleg téged, de mindenképpen el kell érned, hogy elmenjetek nőgyógyászhoz, esemény utáni tablettáért.
2009. nov. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Bocsi, de ez a csaj így akar megfogni magának.

Az előttem szólóknak igazuk van. Ha nem akarod a gyereket és a csajt sem akkor mond meg neki. Kíváncsi vagyok mit fog szólni.

2009. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Milyen emberek vannak, még hogy elrángatni abortuszra...te köcsög tuskó, le kéne tépni a farkadat!
2009. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A csaj hülye! Te is! Vak vezet világtalant... Gyereket nektek!
2009. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A csaj hülye! Te is! Vak vezet világtalant... Gyereket nektek! -ez marha jó nem is lehetne jobban megfogalmazni:D grat
2009. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, lehet terhes. akkor valóban úgy lenne, ahogy az első válaszadó is leirta. nekem akkor eszem ágában se lenne drága tablettára költeni, hanem az elsőnél védekeznénk, aztan meg nem. ha nem akar elmenni orvoshoz, akkor marad az idegeskedés.
2009. nov. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez igy elég nagy g*ciséééég.

Szerintem a csaj nagyon felelőtlen, és nagy ívbe lesz@rja, h terhes lesz-e vagy sem...

Dobd ki a francba.

De ha neked se kell a csaj akkor miért foglalkozol vele? Majd elintézi ha ilyen hülye volt.... Nem?


a 72órás tabirol meg anynit h hasznosnak hasznos.

Vsak ha el is mész az orvoshoz kell előtte idöpont. mire idöpontot kapsz b*sz6od az egészet.... :/

2009. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!