Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Háziorvoson kívül hol írathatn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háziorvoson kívül hol írathatnék fel fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy szeretnék fogamzásgátlót,de háziorvosomhoz nem mehetek mert ő visszamondaná anyukámnak. És kíméljetek meg attól,hogy csak azt mondjátok beszéljek erről anyuval ,nem lehet vele ilyenről beszélni nagyon zárkózik a témától és tudom mennyire ki lenne akadva.. Már jó ideje együtt vagyok pasimmal,de sokszor aggódok,hogy gumi elszakadhat stb és szeretném hogyha még nagyobb biztonságban történhetne kettőnk közt a dolog. Tehát kivel írathatom fel? A kórházakban lévő nőgyógyász felír nekem?
2011. szept. 1. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A háziorvos nem írhat fel fogamzásgátlót, csak azután hogy a szakorvos már egyszer felírta.

Tehát mindenképp a nőgyógyászhoz kell menned.

2011. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleve a háziorvos nem írhat fel (legfeljebb, ha már régóta szedsz egy fajtát, és hirtelen kell a recept), csak a nőgyógyász. El tudsz menni egyedül bármelyik kórházba. Bár kérdés, ha anyukád nem tud róla, akkor ki fogja finanszírozni?
2011. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 16 akkor irathatsz fel magadnak a nőgyógyásznál, bár kétlem hogy elmúltál mert ez elég buta kérdés volt alapból.

Meg igaza van az elöttem lévőnek, ki fogja fizetni? nem egy olcsó dolog és mindennap szedned kell..

2011. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nem olcsó de egyenlőre van rá pénzem. elmúltam 16 egész nyáron volt nyári munkám ami elég jól fizetett úgyhogy a pénz nem lesz probléma.. akkor feliratok nőgyógyásszal. köszi a választ
2011. szept. 1. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
18 év alatt nem ajánlott elkezdeni a fogamzásgátlót. De erről majd a nőgyógyász remélhetőleg felvilágosít. Mindenképp nőgyógyászhoz kell menned ezzel kapcsolatban.
2011. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!