Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A túlzott higénia úgy halottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlzott higénia úgy halottam ártalmasabb mint amennyit használna?

Figyelt kérdés
például nem szabad tüsfürdővel megmosni a puncit mert...???? Lehet hogy ezért jött ki rajtam?
2011. szept. 9. 12:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy ideje csak sima vízzel, hetente Laktaciddal mosom és nem használok tisztaságit sem, azóta nem viszketek.
2011. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%

Nem mindent kell agyonmosni meg agyontisztítani.

23/N

2011. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Hogy mi jött ki rajtad, és miért, azt nem tudom, de szerintem semmiképpen nem árt a higiénia. Azért nem lehet, ott lenn tusfürdővel mosakodni, mert a sima tusfürdőnek ehhez nem megfelelő a ph értéke. Ezért találták az intim mosakodókat. Az pont megfelel a tisztálkodásra.
2011. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 napietus ***** válasza:
100%
nem a mosás, hanem a tusfürdőkben található adalékanyagok és parfüm miatt van gondod. használj intim mosakodót, vagy természetes alapanyagokból készült, natúr tusfürdőt.
2011. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
igen-igen én voltam a hülye mert végülis én azért kaptam el ezt az aranyos kis hüvelygombát mert a férjemme hevesebbre sikerültek a dolgok szex közben és a gumi kiszakadt ugye feltusoltam .. hát nagyon ügyesek voltunk mert ez let a következménye és igazából vettem kanesztent de mintha nem is használtam volna nem hatott. Az az érdekes hogy nekem nem viszket egyáltalán nem is piros sőt nemis látszik semmi a nemiszervemen csak a fehér folyás és fürdés után pár órára rá min 24 órára rá olyan mintha hámlana :S
2011. szept. 9. 14:10
 6/23 A kérdező kommentje:
jah és 28/l
2011. szept. 9. 14:10
 7/23 napietus ***** válasza:
a kiszakadt gumira nem a tusolás a megoldás, hanem a 72 órás tabletta. látod, ezzel nem értél el semmi jót, és ettől terhes is lehettél volna.
2011. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
hát igen és terhesség helyett jött ez a sz@r miért vagyunk mi nők ilyen szerencsétlenek ezzel a hüvelygombával :S nemhiszem el hogy nem találnak fel végre egy olyan kúpot amitől elmúlik véglegesen ...
2011. szept. 9. 14:28
 9/23 napietus ***** válasza:
szerintem nem is hüvelygombád van, azért nem hat a canesten. mint írtam, lehet, hogy a tusfürdő egyik összetevője irritálja. orvoshoz kéne fordulni, hogy mi ez, és a jövőben ne nyomd magadba a tusfürdőt.
2011. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nem nyomtam magamba tusfürdőt .. ezt nemtudom hol olvastad belső használatra soha nem alkalmazom. Nekem a sima feltusolástól jött ki ez a gomba a tusürdővel csak a külső részekre alkalmazom..
2011. szept. 9. 18:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!