Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A túlzott higénia úgy halottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlzott higénia úgy halottam ártalmasabb mint amennyit használna?

Figyelt kérdés
például nem szabad tüsfürdővel megmosni a puncit mert...???? Lehet hogy ezért jött ki rajtam?
2011. szept. 9. 12:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ugyanígy jártam, de én hülye módjára szappannal mostam meg kívül magam, rá nemsokkal (pár nap) már totál kiszáradt és égetett, és ilyen túrószerű cucc jött ki és fájt már ülni is, meg fájt a hüvelyemnél, szóval beszívtam rendesen:(( viszont ami hatott rá - egy hét alatt elmúlt, azóta semmi gondom: vettem a patikában intim zuhanyt és jódos illetve laktózos pezsgőtablettát, 2 napig napi 3x jódos (colpo cleaner - jód illetve laktóz) beöntés hüvelybe, utána 2 napig napi 3x a laktózos, utána csak a lactacid kifejezetten erre készült termékét használtam (kék színű, nevét nemtom:S) és nem szabad agyonmosni, 2. napon kizuhanyoztattam vízzel ott lent magam és utána jött a gyógyszer, 1 hét alatt elmúlt és semmi bajom már:) remélem tudtam segíteni:)))
2011. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
és utána milyen gyógyszert szedtél? és mennyibe ekrült összesen kb ez az egész?
2011. szept. 9. 19:14
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen gyógyszert nem szedtem, a zuhany volt kb 1600 (mmint az eszköz), a 2 pezsgőtabletta is ilyen áron (darabonként olyan 820 ft körül), + a lactacid szóval olyan 5000-ből kb kijössz:)
2011. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
jaj értelek, a gyógyszer alatt a pezsgőtablettákat értettem:) régebben ezeket egyébként csak vénnyel lehetett kiváltani, hál istennek már nem:) és nőgyógyász fejlesztette ki, egyébként még egy megjegyzés: a jódos kiírtja az összes bacit, gombát, férget és mivel ezután nagy a lehetőség a visszafertőzésre, mert a saját gombáid is meghaltak szegények, segíteni kell a flórát, hogy újratermelődjön a jó baci, ezért kell a laktózos a 2 napi jódos zuhany után:)
2011. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
te nem egy isten vagy? ha elmúlik ezektől hálám üldözni fog a sírodig :D
2011. szept. 9. 19:48
 16/23 A kérdező kommentje:
jah mégha esetleg elolvasod leírnád nekem pontosan mit használjak mi után szóval a lactaidot mikor használjak? milyen sorrendben? köszii :)
2011. szept. 9. 19:56
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

neem, dehogyis vagyok, de remélem, hogy sikerül meggyógyulnod, úgyhogy ha minden okés lesz, majd írsz?:))


szóval:megveszed a dolgokat, 1. nap elkezded a kúrát:

nemtom, én nem időpontokhoz csináltam, hogy akkor 1x reggel 8-kor egyszer délben 1x négykor, hanem mikor hogy alakult


kezdés: beraktam az irrigátorba (zuhany) egy jódtablettát, ráöntöttem vizet (mert mindig szívtam vele, hogy kipezseg, ha először a vizet raktam bele utána a tabit), ha kipezsegte magát, rájött a 2. bordáig a víz. Rátettem a tetejét, beültem a kádba és először a zuhanyrózsával kimostam magam belül (csak víz), utána fogtam az irrigátort és a kb 1-2 decinyi jódos vizzel miközben forgattam a kütyüt, belülről kifelé haladva kimostam magam, illetve a külső részen is megmostam. Ezután kimásztam a kádból:) én a lactacidot (megnéztem, lactacid femina plusz - természetes védelem intim irritációk esetén:)) a napi utolsó (3.) zuhany után használtam kívülre. ezt két napig csinálod, napjában háromszor

ezzel (2 nap alatt) megvolt a fertőtlenítő kúrád.


következő nap ugyanez az eljárás, csak a laktózos pezsgőtablettával. zuhannyal kimostam magam, utána jött az irrigálás, napi utolsó után pedig a lactacid. Ez is 2 napig tart (tehát ez az egész össz 4 nap, 6-6 kezelés)


ha túl vagy a 4 napon, 5. nap után már max csak lactacid, de én csak 1x használom, és nagyon vigyázz, nehogy még csak véletlenül is lekerüljön szappan/tusfürdő, akármi... nekem már a jódos után enyhült amúgy a fájdalmam, no, de remélem neked is beválik:)) sok sikert:)))


(ja, fontos: ne felejtsd el a napi 3 kezelést, mert írja a tájékoztató is, hogy ha kimarad véletlenül is 1, akkor kezdheted elölről az egészet)

2011. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
az újrakezdésnél: ha a jódosnál tartasz, akkor egyértelműen csak azt kell, ha a laktózosnál felejtetted el, akkor már nem kell a jódos, csak simán a laktózos:) egyébként a laktózost még (bocsi, hogy ilyen sokat írok:D) amúgy is lehet hetente használni, mert jót tesz a flórádnak:))
2011. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
áhh köszi :) még szép hogy megírom :) :):):)
2011. szept. 9. 20:27
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A párodat se felejtsd el lekezelni, mert akkor yoyozhattok egyet! Sima canesten spray-vel fujja be (páromnak az vált be, mert nem keni el máshova a spórákat meg a kezére se kerül se a krémből se a gombából). 3 hét alatt elmúlt, csak sajna addig nem voltunk együtt.

23/N

2011. szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!