Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni a tablettát az utolsó héten, ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

Már 10 hónapja Laurinát szedek. Mindig hétfőn kezdem el szedni az újabb 7-7-7 adagot. Pénteken nem vettem be. Szombat este vettem észre, hogy eggyel több van a kelleténél. Elolvastam a betegtájékoztatót. Két lehetőség közül azt választottam, hogy beveszem a péntekit és a szombatit is (így kettőt vettem be egyszerre). Ez azt is jelenti, hogy ki kell hagynom a 7 napos szünetet. Szombat délután csináltuk utoljára a barátommal, mielőtt észrevettem volna a "hibámat". Lehet belőle baj?


Elvileg ha a 7 napos szünetben véd, most is kellene... Nagyon remélem. Azóta már 5 bogyót bevettem. Csütörtökön megyek dokihoz, előtte nem tudtam, mert szabin volt. :S


2011. szept. 13. 19:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 8-10%. De személyfüggő, attól függ hogy reagál a szervezeted a tabira, pontosabban a megvonására.
2011. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm szépen, ez azért még inkább megnyugtat...
2011. szept. 16. 19:58
 13/19 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után mutatja ki az ultrahang a terhességet??
2011. szept. 19. 19:53
 14/19 anonim ***** válasza:
43%

nem lehetsz terhes!

gisz gondolj csak bele

a fogamzás gátlás befejezése és a gyermek vállalás közt elkell telnie 3 hónapnak

nagy részt egészség ügyi okok miatt de olyankor még lappang a gyógyszer a szervezetedben és életképtelenné teszi a petesejteket!!

2011. szept. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Elméletileg a fogamzásgátlód betegtájékoztatója írja, hogy melyik héten nagy a gáz ha elfelejted bevenni. Ha nincs meg, akkor az interneten megtalálod a tájékoztatót.
2011. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2011. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amit 20:08 irt az tavolrol sem igaz. Van par ismerosom akik tabi utan rogton teherbe estek es egeszseges babajuk szuletett. Mar nem a regi hormonbombak idejet eljuk. Legtobb gyogyszernel egy honapot ajanlanak varakozasi idonek. Nem a fogamzasgatlo hibaja ha te elfelejted bevenni. A gumi sem ved ha nem jol van felhelyezve. Ha mindenkepp hormonalis fogamzasgatlast akarsz javaslom a huvelygyurut. Elso nap beteszed, 21 nap mulva kiveszed. Egy het mulva masikat teszel be es igy tovabb. Ha aktus kozben zavarja a baratod kiveheted 3 orara minden gond nelkul. En is ilyen felejtos vagyok azert hasznalom ezt inkabb. Raadasul kevesbe terheli a szervezeted.
2011. szept. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, nincs semmi gond. Azt mondta, hogy jól jártam el, hogy inkább bevettem az előző napit is. :)
2011. szept. 22. 18:39
 19/19 anonim ***** válasza:
Emberek! miért kell paráztatni másokat? Amúgy a betegtájékoztatóba leírja, hogy ha az első héten nem vetted akkor van baj, ha előtte héten szeretkeztetek és utána 1 hétig kiegészítő kell, második héten nincs nagyobb baj, nem kell kiegészítő csak vedd be a kimaradt szemet, és a harmadik héten is ugyanígy megy !
2012. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!