Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teljes biztonsággal fogok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes biztonsággal fogok szexelni?

Figyelt kérdés
Az orvos yasminelle fogamzásgátlót írt fel nekem csütörtökön (2. napja volt meg a menzeszem), és azt mondta, ha még ma kiváltom és elkezdem szedni, akkor jövő hét végén, amikor elmúlik a menzeszem már minden aggodalom nélkül szexelhetek a barátommal. Ti amikor elkezdtétek szedni mennyi idő múlva szexeltetek másféle védekezési mód alkalmazása nélkül? Az ismertetőben is az volt, hogy 7 napig kell csak kiegészítő védekezést pl. óvszert alkalmazni, de én félek, mert most használok először fogamzásgátlót.
2011. okt. 2. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én a ciklus első napján kezdtem el szedni, ahogy elmúlt a vérzés óvszer nélkül csináltuk. mondjuk az első hónapban nem élvezett belém, kicsit ő is aggódott.

szóval nem tudom, ha nagyon félsz, akkor az első levél alatt védekezzetek máshogy is, de én bízni szoktam az orvosokban:)

2011. okt. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:) én is erre gondoltam, hogy addig nem élvez belém amíg be nem szedtem az első levéllel.
2011. okt. 2. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

A tabletta akkor véd, ha a szervezetednek megfelelő a gyógyszer. Ez akkor derül ki ha első hónap alatt nincs mellékhatás és megjön az első megvonásos vérzés. Ennek a papíron is rajta kell lennie. Én kivártam az egy hónapot, mert a doki is ezt mondta biztosra. Nem olyan sok idő az.


22N

2011. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is kivártuk míg elfogyott az első levél, valahogy akkor már nyugodtabb voltam.
2011. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!