Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratommal mar egy ideje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal mar egy ideje nemi eletet elunk, es az utolso osszebujasunkkor nem hasznaltunk ovszert. S miutan kihuzta azutan ment el, lehet ebbol valami gond?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Megszakított közösülésnek hívják és bizony teherbe eshetsz, bár persze sokkal kisebb az esélye, mint ha beléd élvez. A trükk lényege, hogy a fütyiből egy előváladék nevű cucc szokott jönni dugás közben, ami minimális számban tartalmaz hímivarsejtet. Ha az a minimális dolog véletlenül pont elég, akkor mehetsz abortuszra vagy szülőszobára.
2009. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
s ez ellen lehet meg tenni valamit?nem lehet valami fogamzasgatlot szedni? mit lehet ilyen esetben tenni?
2009. nov. 6. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sürgősségi fogamzásgátló van.. de ezt csak nőgyógyász írhatja fel, és 5000ft körül van a gyógyszertárban, mellesleg ha nem biztos a baj, a nőgyógyász sem nagyon szokta fel írni, mert ez egy óriási adag hormonbomba.
2009. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Lehetsz terhes,annó én is így jártam,addig játszottunk így hogy végül is terhes lettem. Írass gyógyszert vagy marad a gumi.
2009. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a fajta kérdéseket nagyon bírom!

Használj gumit, vagy szedjél gyógyszert!!!!!

MINDIG VÉDEKEZZETEK!

Menj el szépen nőgyógyászhoz. Lehet magán (pl.barátnőd, osztálytársad ajánl egy megbízhatót), vagy sztk-s rendelésre mész. Ott a dokinak megmondod, hogy fogamzásgátlót szeretnél irattatni.(18 éven aluliakanak NEM kell szülői beleegyezés, vagy mi a szösz). Feltesz pár kérést, hogy szedtél e előtte valami mást, volt e trombózis a családban...Utána megvizsgál. Én sosem éreztem magam kellemetlenül, meg zavarban, neki ez a munkája, már látott annyi mindent világ életében, hogy nem fog a tiéden meglepődni. Receptre felírja a gyógyszert, ha lelkiismeretes ad beutalót vérvételre, amire tanácsos elmenni, de ha nem, az sem baj.

általában 3 havi adagot ír fel, elmondja a használati utasítást, de a gyógyszer dobozába is le van írva.

Fogod magad, kiváltod, és a leírtak szerint szeded.

Könyörgöm, ez ugye nem nagy dolog!!!


Most viszont, nem tudom mennyi idő telt már el. Bevehetsz sürgősségi fog.gátlót. Nőgyógyász írja fel és 72 órán belül be kell venni az első szemet. Ha utána veszed be már nem biztos, hogy hatni fog. Lórugásnyi hormont tartalmaz, készülj fel, hogy összezavarja a ciklusodat.

Ha már erről is lekéstél, akkor nincs más hátra, mint várni. Ha a menzeszed nem jött meg időben, csinálj terhességi tesztet.


Remélem érthető. És ne legyél felelőtlen. Ha a szexhez nagylánynak érzed magad, akkor gondoskodj a védekezésről!

2009. nov. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a faxért szexelsz, ha még azt sem tudod hogy ennek milyen következményei vannak?? "Lehet ez ellen még tenni valami??Van valami fogamzásgátló?" Az igen jó felvilágosult vagy...szerintem inkább még babázz!!!Bár már lehet fogsz.lol
2009. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Legelőször én is valami hasonlót írtam volna, de....talán így segíthettem neki.

A kérdezőnek: itt egy link. Brutál. Máskor dupla gumit húzol, ha ezt végig nézed.

http://www.youtube.com/watch?v=8pCgwewTZKA

Utolsó előtti.

2009. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!