Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symiciáról Cypromix?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symiciáról Cypromix?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a nőgyógyászomnál felíratni az új adagot, de azt mondta, hogy a Symiciát bevonták és helyette Cypromixet írt fel. A problémám az, hogy a Cypromix betegtájékoztatója szerint nem alkalmazható csak fogamzásgátlás céljából, viszont nekem csak fogamzásgátlás miatt van szükségem rá.

Mennyire jó fogamzásgátlónak?

Valamint mi a helyzet akkor, ha a tájékoztató szerint gyógyszerváltásnál szünet nélkül kell elkezdeni szedni az új gyógyszert, de nekem tegnap volt a szünet utolsó napja, viszont mivel tegnap írattam fel, értelemszerűen én tartottam szünetet? Valakinek volt-e hasonló problémája?


2011. okt. 7. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Már feltették ezt a kérdést :)

Egyébként én Minervát használok, azt hiszem, hogy ez hasonló a Cypromixhez. Igaz nekem a bőröm miatt is jó. Semmi gond nincs vele.

2011. okt. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De egyébként fura, ha megnézed ezt az oldalt: [link]

a Symicianak nem helyettesítője a Cypromix.....

2011. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne kezd el szedni, hanem keress egy másik dokit. A cípromix kb olyan mint a diane, csak indokolt esetben szabadna felírni hormonproblémára és max fél évig szabad szedni.
2011. okt. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

symiciát nem vonták be, hanem visszahívta a gyártó

a cypromix helyett meg írass mást, mert azt komoly hormonális problémákra kéne felírni - egyébként ugyanolyan hatékonysággal véd a teherbeesés ellen, mint a fogamzásgátlók


nem értem, miért írja mostanában egyre több orvos fel :S

2011. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erős hormongyógyszer, nem való csak fogamzásgátlásra.Ne szedj ilyet.Nagyon erős és magas a hormontartalma.Sok szövődménye van+mellette sok a terhesség.
2011. okt. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, inkább nem kezdem el szedni és majd íratok fel másikat :)
2011. okt. 7. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, tegnap akartam kiváltani, de mondták, hogy már nem lehet..hát fogalmam sincsen mit csináljak :(.

Ha elmegyek dokihoz, az 5000ft+ a gyógyszer amit felír.Ha nem megyek el adnak helyettesítőt 7100ft-ért, de azt meg nem igazán akarom, mert na, mégis csak egy másik gyógyszer...

2011. okt. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!