Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció alatti szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatti szex, lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Szeptember 17én voltam együtt a barátommal amikor még a 3. napon menstuáltam, de volt bent tampon és csak pár percig tartott az aktus. Belém sem élvezett, előtte kivette. Ciklus.hu szerint szeptember 20tól kellett 'vigyázni', szóval eszerint fel sem merülhet a terhesség. Tudom hogy tesztelnem kéne, de annyira ideges vagyok hogy max holnap fogok a barátomnál, ha addig sem jön meg. Most olvastam végig rengeteg abortuszos oldalt, és már annyira bebeszéltem magamnak hogy már sírok... Egyébként mindig szoktunk gumit használni, csak most az egyszer nem. 29. napon vagyok ma, még csak 1 napot késett. Szerintetek lehetek terhes?
2011. okt. 13. 22:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Fertőzés... Értem én hogy komoly dolog, de jobban fosok a terhességtől jelen pillanatban. Még nincs is nőgyógyászom, talán ideje lenne keresni egyet.
2011. okt. 13. 22:30
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
azért megnézném a fejeteket, ha látnátok, mit csinál egy tampon a méhszájaddal, ha alulról böködik....
2011. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 napietus ***** válasza:
72%

azóta kéne legyen, hogy szexuális életet élsz, és évente legalább egyszer el kell menni. ha másért nem, a rákszűrés miatt. a nőgyógyászati típusú rákok szinte 100%-ban gyógyíthatók, ha időben fedezik fel őket. rossz hír, hogy amikor már tünet van, csökken az esély. még rosszabb, hogy minnél fiatalabb valaki, annál rosszabbak a túlélési esélyei.


szóval aki a pasijának szét tudja dobni a lábát, az tudja szépen a dokibácsinak is.

2011. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Tamponnal szexelni??TE JÓ ÉG!! Te tényleg nem vagy normális! Ha már dugni akartok amikor megvan akkor csináltátok volna tampon nélkül..Mit gondoltál?Hogy a tampon esetleg felfogja a spermát?? vagy mit??Mert ilyen hülye senki nem lehet hogy tampon mellé még egy farkat is beenged..(de tévedtem,van ilyen ember,TE)
2011. okt. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hmm, értem mire gondolsz. Amúgy 1 éve élet nemi életet, 18 leszek.
2011. okt. 13. 22:34
 16/19 A kérdező kommentje:
Kritikára nem voltam kíváncsi, de azért köszönöm, visszaolvasni nem muszáj.
2011. okt. 13. 22:35
 17/19 anonim ***** válasza:
85%

Egy kis feszültség oldónak:

- Egyes nők miért nem tudnak elszámolni 70-ig?

- ???

- Mert 69nél tele a szájuk!

2011. okt. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
69%
Èn olyankor kiverem paromnak közben mocskos szavakat suttogok neki hatalmasat szokott élvezni.
2016. dec. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Helloka! Na mi volt? Terhes lettél ? Látom a kérdés kicsit régi, de érdekel a sztori
2018. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!