Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt szeretnem kerdezni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretnem kerdezni, hogyha a Diane-t nem a mensesem elso napjan kezdem el szedni, akkor mikortol ved? Mert 5 napja szedem es a parommal nem vedekeztunk :S Teherbeeshettem? Ha igen akkor esetleg vehetnek be 72 oras tablettat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

normalisan az elso nap kellett volna elkezd szedni? (en a Karissat az 5. napon kell kezdjem)

hanyadik nap kezdted szedni? es mikor szeretkeztetek?

lehetsz terhes. de szerintem mindenkepp konzultalj nogyogyasszal. ha holnap mar keso lenne a 72 orashoz, menj fel az ambulanciara.

2009. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat velem az a helyzet,hogy 2 honapja volt egy terhessegmegszakitasom :( es most kezdtem el szedni fogamzasgatlot,de a mensesem elejen csak barnas folyasom volt,azert nem mertem rogton bevenni,de aztan a harmadik nap rendesen megjott,akkor vettem be eloszor a tablettat.A tegnapi tablettaval mar 6 tablettat bevettem es tegnap voltunk egyutt a parommal.Ha fogamzasgatlo mellett bevennem a 72oras tablettat nem lenne semmi gond?
2009. máj. 3. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is Diane-t szedek és azt írja a tájékoztató, hogy akkor egy hétig kell kiegészítő védekezés! Azért jobb nem az első napon kezdeni, mert akkor elkerülhető pecsételő vérzés.
2009. máj. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont ha az első naptól szeded, akkor már az első bogyó után véd, szóval ezek a különbségek.
2009. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ertem!Szoval akkor nalam meg nem vedhetett a tabletta?
2009. máj. 3. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
fenall az esleye h nem vedett a tabletta. de ha jol szamolom, ha csak a naptar modszer utan megyunk jo eselyel meguszod. 72 orasat nem lenne szabad bevenned ha 2 honapja volt terhesseg megszakitasod. szerintem mindenkepp konzultalj nogyogyasszal vagy endokrinologussal, meghozza surgosen!!! ezen az oldalon nem tudunk szakmai tanacsot adni, midnenki igyekszik legjobb tudasa szerint segiteni, de ez most nem eleg. nem erdemes kockaztatni.
2009. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aha rendben!Aranyos vagy nagyon,hogy segitettel!Megfogadom a tanacsod!
2009. máj. 3. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!