Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen alternatívák vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alternatívák vannak védekezésre ami nem gumi, nem 72 órás tabletta, nem fogamzásgátló tabletta, és nem pharmatex?

Figyelt kérdés
Viszont nem kell azon agyalni épp szex előtt, hogy jaj várj húzok gumit...
2011. okt. 24. 20:38
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
74%
Nem kell se.elni és kész! Vagy ami még jobb menj majd abortuszra :S
2011. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
83%
Alternatívák? Hát nem tudom telejósda biztos meg tudja neked mondani mikor nem eshetsz teherbe. Ha már a pénzről is leveszik a rontást :)
2011. okt. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
76%
vad jamsz gyökér.olvass utána.ha azonban tutira nem akarsz gyereket,akkor csak a gyũrũ,fog.gátló vagy gumi jöhet szóba.ha szereted az izgalmakat akkpr bármi más védekezési mód szóba jöhet,de ne lepõdj meg,ha becsúszik egy babuci.
2011. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 k2k2k2 ***** válasza:
92%
Orális szexelj és akkor nem lesz baba :D
2012. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
91%
ha ha ha hahahaha :D szerintem a kérdező csak kamuzott, és valójában egy kis egyéjszakáról volt itt szó... amúgy mizu?:D
2012. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Annusnénnye válasza:
82%
jójó senki sem szeret zokniban lábat mosni, de szerintem akkor is az óvszer a legjobb. nem basztatja a hormonháztartást, nem hízol el tőle, stb stb. Ja, én szedtem fogamzásgátlót, de miután rosszulléteim voltak, elmentem dokihoz, aki megkérdezte, hogy volt-e embóliás vagy trombózisos beteg a családomban, amire igen volt a válaszom, majd ő közölte, hogy akkor nem szedhetem tovább. (a kedves "nőbácsi" elfelejtett kifaggatni az ilyesféle dolgokról :) ) A rosszulléteim elmúltak szerencsére. :) Jah és a fogamzásgátlótól pigmentbajuszom lett, amire azt mondta az esztékás bőrdoki, hogy vagy elmúlik vagy nem, felírt egy bazi erős hámlasztót, hogy majd vagy rendbehozza vagy nem. (vagy nem.) tavasztól őszig naptejeznem kell a bajuszpadom (amikor tetőzik a nyár, sajna az 50 SPF sem elég) Viszont ha ,,si tacuisses philosophus mansisses" elven hallgattam volna az eszemre, és maradok az óvszernél, sok kellemetlenségtől megkíméltem volna magam. De hát ez van, fiatalabb voltam mint most és naívabb is sajna. Okos ember más kárán, hülye a sajátján tanul. :)
2012. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
65%

Olvasgattam több hsz-t...a nuvaring szintén hormonos,de nincs kötve szüléshez és havonta csak fel meg lerakással kell bíbelődni ill. ha kiveszed 2-3 órára míg az aktus tart, a spirált indokolt esetben (nálam az volt) felírták és feltették szülés nélkül is, enyém hormonmentes...

Én a pharmatexet ajánlanám, olvass utána többféle változata van..

2012. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
88%
van még hormonális injekció,de szintén dokis, az 3 havonta aktuális csak a szúrás erejéig, viszont nincs menzesz...de van számos mellékhatás... (bár van ismerősöm aki ezt használta és semmi panasza nem volt)
2012. nov. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
100%
"Lea contraceptivum" keress rá neten ;)
2013. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
68%
te egy végtelenül buta ember vagy :/ remélem megjött azóta az eszed, vagy már megvan a gyerek?
2013. szept. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!