Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen alternatívák vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alternatívák vannak védekezésre ami nem gumi, nem 72 órás tabletta, nem fogamzásgátló tabletta, és nem pharmatex?

Figyelt kérdés
Viszont nem kell azon agyalni épp szex előtt, hogy jaj várj húzok gumit...
2011. okt. 24. 20:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
96%
69-es póz.
2013. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Amber's válasza:
83%

Hogy te milyen buta vagy! -.-

Akkor ne szexelj.Az elég biztos módszer...

2014. aug. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
58%

nem a kérdező az idióta. nem tud valamit, és tájékozódni akar. erre leoltjátok tényleges tudás nélkül.

az egyik legnagyobb hülyeséget az egyébként jó szándékú hüvelygyűrűs hozzászóló írta. neki üzenem, hogy a hüvelygyűrű az ugyanaz, mint a "fogamzásgátlás havi egyszer", és semmi köze ahhoz, hogy szültél-e vagy nem. ugyanolyan hormon van benne, mint a tablettában, talán kevesebb valamivel.


kérdező, ezek vannak még:


hormon más formában (tapasz, injekció, hüvelygyűrű, mirena spirál);

méhszájsapka (lea kontraceptívum) vagy pesszárium (csak külföldről) spermiciddel;

hagyományos spirál (én ezt használom).

2014. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

egyetek almát, viccen kívül.

nem előtte, nek közben, nem utána...


...helyette!

2015. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
18%
Èn voltam egy .agánorvosnál aki kicsit többet foglalkozik a betegeivel mint egy körzeti....nekem egy kis apró szerkezetet ajánlott amit a mai "fiataloknak" találtak ki.....szinte a szekezete hasonlított nekem egy női mèh (a szerv) alakjára..hormon van benne, amit az orvos felhelyez a mèhnyakba. Mondta hogy nem èpp megszűnteti a menstruációt, csak annyira vèkony lesz a mèhnyak hogy nem èszleled a vèrzèst oly mèrtèkben mint átlagosan.továbbá 1:nem tud átfèrni a hímivarsejt 2:ugye tartalmazza a hormont ami a terhessèget megakadályoza (2xbiztonság) 3 èvig van a testedben utána kell cserèlni....garanciát is kapsz rá...de ezt egynkicsit nevetsègesnek tartottam :) viszont az ára elèggè ugat(45-50ezer között)
2016. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
23%

A megszakításos védekezés nem női védekezési forma. Profi férfi partner alkalmas rá és elsősorban magát védi a megbízhatatlan partnertől.

Ami, ha jól olvastam, még nem fordult elő: anális szex (orálisat többen említették), fisting, és az ecetes módszer kézenfekvőbb variációja, amikor a nő közvetlenül a férfi ejakulációja után kimegy a WC-re és a vizeletét a kezével a hüvelyébe irányítva, azzal kimossa. Ez utóbbit nem érzem 100 százalékosnak. Egyszer láttam egy szabadalmi bejelentést a makk végére ragasztható tartályról, mintha levágtuk volna egy kondom végét, de ehhez igen szuper ragasztó kell és nem hallottam róla, hogy forgalmaznák. Még láttam férfiak számára alkalmas megoldást, amikor a péniszben futó húgycsövet a pénisz tövénél műtétileg megnyitották és minden ott jött ki, de amellett, hogy sokak által nehezen tolerálhatónak érzem, nem is tartom 100 százalékosnak. Perverzeknek még el tudok képzelni a férfinak felhelyezett katétert, amely elég hosszan kilóg, hogy a szabad vége bőven kilógjon a hüvelyből is. Vagy egy olyan verziót, amikor a katéter makkból kijövő végén közvetlenül a makk előtt van egy kis puha tartály.

De amit magam is alkalmazok a megszakított közösülés mellett, a közvetlenül az aktus előtt végzett többszöri önkielégítés, hogy lecsapoljam a nemes anyagot és minél kevesebb maradjon, ami gondot okozhat. Elvégre a megszakított közösüléssel kijött anyagból is visszakerülhet véletlenül a jóniba, ha nem vigyázunk és hosszú az utójáték - vagy éppen ez a partner célja, bár ilyenkor nem beszélhetünk az ő részéről fogamzásgátlási célról...

2018. júl. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 ReGina... ***** válasza:

[link]


Itt az összes jelenleg létező fogamzásgátlási módszerről van szó röviden.

Ajánlom figyelembe ezt a videót, és a csatorna többi videóját is.

2020. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!