Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mercilon tablettától elmúlnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercilon tablettától elmúlnak a pattanások az arcomról? Van ilyen kedvező mellékhatása?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Minden fogamzásgátló tartalmaz olyan hormont, ami kedvező hatással van a bőrre. Én Lindynette-t szedek és attól szebb lett a bőröm. De én úgy tudom, hogy a legjóbb a pattanásos bőrre a Diane 35, azt szokták azoknak felírni, akiknek nagyon csúnya a bőre.

2008. márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én egy hónapja szedem a Mercilont.nekem is szebb lett töle a bőröm de teljesen nem multak el a pattanások.de ez sztem egyéntől függ.nekem eleinte hányingerem volt töle,megpuffadtak az ujjaim és az arcom is és állandóan ennem kellett.a hányinger meg az evési kényszer elmult meg kezd a puffadás is lemenni.de van akinek semmi mellékhatása nem volt.ez teljesen egyéntől függ
2008. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Én kb. 1,5 éve szedem, és igen, nekem elmúltak a pattanásaim. Igaz nagyon ritkán kb félévente előjön 1-1 kisebb de az nem vészes :)

Bár ez lehet hogy egyénfüggő...

2009. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!