Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek mi a gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a gond?

Figyelt kérdés
Aug. Kozepen a baratommal egyutt voltam kihasadt a gumi s belem elvezett.12 orara vettem be 72 orast.5 napra meg is jott a menstruaciom. S azutan meg 3szor meg is jott.Oktober kozepetol nagyon rosszul erzem magam emelyges hanyinger meg fajnak a melleim. Vajon teherhes vagyok , vagy a gyogyszer mellekhatasa?
2011. nov. 6. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Három hónap után garantáltan NEM a gyógyszer mellékhatása. Elöfordulhat, hogy terhes vagy, de sok más ok is lehet. A legokosabb, ha elmégy minél elöbb orvoshoz.
2011. nov. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vegyél egy terhességi tesztet
2011. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vagy a hormonrendszered zavaros,s ezért érzed a mellfeszülést stb-it.

Azonnal vegyél egy terhességi tesztet.Utána pedig irány a nőgyógyász.

2011. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De vettem be 12 orara rea 72 oras foggamzasgatlot:(szerintetek lehet h nem volt hatasa vagy tul keso volt h bevettem?s utana akkor miert jott meg vagy 3szor a ciklusom?
2011. nov. 6. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
A 72 órás sem tudja garantálni, hogy nem leszel terhes. Általában persze működik, de lehet hogy nálad még sem működött. Irány a nőgyógyász!
2011. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
s akkor miert jott meg a ciklumos vagy 3szor?:)valami magyarazat?:)
2011. nov. 7. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:

SOk esetben a terheség alatt is megjön pár hónapig a vérzés.


De itt nem ez a kérdés, hanem ha nem akarsz gyereket, akkor sürgösen menj el orvoshoz, és vizsgáltasd meg magad, mert attól, hogy nem akarod elhinni, hogy lehetséges, még lhetsz terhes és az esetleges megszakitáshoz lassan kifutsz az idöböl. Ha nem gond egy baba, akkor nyugodtan várhatsz még hónapoket, meg idegeskedhetsz közben.

2011. nov. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam a tesztet s negativ lett:)csak a hanyinger meg a szedules nem mulik:)
2011. nov. 8. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!